Причини зростання страхового шахрайства у Флориді

Похитнулося економічних умов, таких як для закриття ставок, ціни на бензин і продуктові, а також стрімке зростання безробіття склав страхового шахрайства у Флориді особливо процвітає області злочинної діяльності. Декілька державних і національних організацій докладають зусиль для скорочення цього питання, а також збір даних про конкретну області дії, яке це викликало. Тим не менш, важко встановити прямий статистику на цьому, оскільки інформація не завжди доступна, щоб зібрати більш повну картину. Установи в даний час фокусування, а, може бути, за визначенням червоні прапори і фактори ризику, а також виступаючі потенційними шахрайства, шахрайства і бути в змозі захистити населення від цих питань.

Майже кожен вид страхування, сприйнятливі до шахрайства, але області, що багато страхових Флорида покупці стають мішенню з, здається, переважно райони, де люди є найбільш уразливими. Втрати працездатності, премії компенсації працівникам, автомобільних і морських претензій, різні махінації власник будинку страхування є всі в даний час на підйомі, багато з них також в тандемі з підпалом. У багатьох випадках, транспортних засобах були просто залишені, або пальником. Флорида також бачили досить зростанням числа поетапної аварій.

За іронією долі, це також здається, що в міру підвищення страхового шахрайства, в економіці відбувається ще один хіт, як більш тіньової практики кредитування зростати для задоволення зростаючої потреби в кредитах і фінансових рішень. Все більше і більше шахрайств з’являються, як все більше і більше виявляються в необхідності кредитів, які вони зазвичай не відповідають. Флорида спостерігається велике зростання оціночного шахрайських дроворуба прав, а також інвалідності у зв’язку з шахрайством більше і більше компаній і роботодавців змушені скорочувати витрати, де вони можуть.

Автомобіль шахрайства сама збільшилася на 24% в 2009 році, серед Флориди, підозрілі претензії щодо того, підпали та інші пожежі на транспортному засобі, також збільшився на 29% прямо поруч. Транспортні засоби з меншою кількістю палива ефективності, таких як вантажівки, фургони і позашляховики, здавалося, складають більшість з тих, як ціни на газ також спостерігалося зростання. Однією з областей, що представляють особливий інтерес, здається, що насправді кільця дозволяють людям позбутися від своїх автомобілів і збирати вимоги до них, за відсоток. Інші все ще поки залишать автомобілів близько до берега, сподіваючись, що в результаті урагану Густав, що збиток буде зроблено без зусиль. Підпал та пов’язаних з пожежею страховим шахрайством, старий резерв також спостерігається різке збільшення, незважаючи на небезпеку, що показує загальне збільшення у Флориді на 33% в 2009 році, а також.

У набагато більш високому рівні схеми, кредитори були винуватцем. Страхування кредитів вони зробили для власників транспортних засобів, тоді вони будуть заохочувати їх, щоб просто оголосити дефолт по кредиту і, а не брати участь у тривалому і часто складний процес повернення, було б просто написати їх за «Неповернення” або крадіжки, але тепер це червоний прапор, щоб слідчі і як така, повинна почати поступово скорочуватися кілька в майбутньому. Проблема, здається, той, який вже був визначений, і, як час іде, різними установами, що продовжить керувати і спробувати усунути.