Причини для порівняння планів автострахування

Порівняння планів страхування є номером один спосіб заощадити гроші на страхування. Як ви можете переконатися, що ви отримуєте найкраще справу там, якщо ви не подивитеся навколо?

Багато людей вважають за краще просто залишитися з тією ж страхової компанії, вони завжди були, але такі люди не розуміють, що вони могли б заощадити сотні доларів щороку. Все, що потрібно зробити, це порівняти цитати з різних компаній і піти з найменш дорогий варіант. Ви повинні ходити по магазинам навколо кілька разів на рік, щоб побачити, якщо ви отримуєте найкраще справу там.

Ось деякі інші причини, щоб порівняти страхові плани:

Ви переїхали або переміщена в нове місце. У вас так багато зробити і так мало часу, щоб зробити це. Ви витрачаєте гроші, оновлення інформації, упаковки і найму вантажників. Тим не менш, в цей період вашого життя, де ви витрачаєте купу грошей, ви можете поліпшити свою фінансову картину, порівнюючи ставки автострахування.

Ви можете бути платите занадто багато для вашого авто страхування, але є тільки один спосіб дізнатися напевно. Маючи новий адресу робить це великий час, щоб озирнутися на більш вигідну угоду, тому що ціни змінюються при переміщенні і ваша політика повинна бути оновлена ​​в будь-якому випадку. Зміни тарифів, тому що ціни відрізняються в різних місцях. Наприклад, коли ви живете в сільській громаді, ставки страхування авто, як правило, нижче, ніж, якщо ви живете у великому місті. Це тому, що люди, як правило, щоб отримати більш нещасні випадки, коли вони живуть в місті. Зрештою, все більше людей, тим більше автомобілів на дорозі. Збільшення трафіку дорівнює збільшення нещасних випадків.

Що робити, якщо ваша поточна страхова компанія авто не є ліцензованим постачальником страхування у своєму новому стані? Що робити, якщо їх ставки вище? Деякі держави мають більш високі страхові тарифи, бо більше їх жителів файл страхових виплат. Нью-Джерсі, Вашингтоні, Нью-Йорку і Массачусетсі лише кілька держав, які мають високі показники з цієї причини.

Врегулювання претензій може бути дорожче, в деяких областях, а також і ще одна причина, чому претензії йти вгору. Автомобілі, які є більш дорогими, щоб виправити або замінити, а також більш високі доходи міських районах часто мають більш високі страхові тарифи. Незалежно від того, ви рухаєтеся по всій країні або на іншому кінці міста, йдемо, є великий час, щоб порівняти страхові тарифи і знайти найдешевші для Вас і Вашої родини.

Ви купили новий автомобіль. У вас є багато, щоб думати про те, коли шукає новий автомобіль. Наприклад, ви вибираєте те, що марки і моделі ви хочете, скільки ви можете платити кожен місяць, в якому є ви хотіли б. Але одна річ, ви можете не думати про те, щоб порівняти ставки страхування, перш ніж купити цю машину.
Перевірте ставки онлайн для автомобілів ви розглядаєте і зберегти цю інформацію для того, коли ви вирішили придбати. Це допоможе вам вести автомобіль з набагато раніше, тому що більшість дилерів потрібні докази страхування, перш ніж поїхати.

Немає двох автомобілі не застраховані на ту ж суму грошей. Автомобілі менш, щоб забезпечити, якщо вони безпечні, показувати хороші результати в краш-тестах, що не крадіжка мети, і є певні безпеки і протиугінних функцій. Звичайно, страховий тариф буде вище, якщо автомобіль яскравіше або має історію крадіжки весь час.
Ви тільки що одружився. Це захоплююче час і страхування, ймовірно, не перше, що на думці. Тим не менше, якщо ви витрачаєте купу грошей на весілля і / або медовий місяць плани, це може бути великим, щоб заощадити гроші на плани автострахування.
Якщо у вас є дві машини на тій же політики, ймовірно, можна заощадити гроші на ваш курс. Одна з перших речей, які ви повинні зробити після того, як сказати “я”, щоб порівняти ставки страхування авто і подивитися, хто може запропонувати вам і вашим новим чоловіком багато.

Ви пішли на пенсію чи зміні місця роботи. Це прекрасний час, щоб переглянути ваш страховий і почати ходити по магазинах навколо для кращого планування та знижки старшого.

Якщо ви не задоволені кількістю грошей, які ви платите кожен місяць, подумайте про те, чи можна скористатися певні знижки. Якщо ваш підліткової водій є учням, які мають хороші оцінки, або ваш автомобіль не наводиться, що часто, або, можливо, ви змінили професії до чогось, як інженер, учений, математик, вчитель або військовослужбовця. Купони відрізнятися залежно від компанії, тому завжди навколо магазину й порівняти, щоб знайти самі низькі ціни у вашій власній ситуації.

Якщо ви говорили з друзями і з’ясувати, ви платите більше, ніж потрібно для страхування автомобілів, біля магазину і порівняйте ціни. Інтернет дозволяє вам ходити по магазинах навколо, порівняйте ціни, і все від комфорту вашого власного будинку або офісу.

Катерина Durkin Робінсон є пишучим письменником для заощаджень Білл, ваш інформаційний ресурс і співтовариство для економії грошей поради та пропозиції так що ви можете ходити по магазинах, порівняйте, і заощадити гроші на майже все.