Приступаючи до роботи з авто страховий поліс

Авто страховий поліс забезпечує широке охоплення для вас, ваших автомобілів и третьою стороною в залежності від типу страхового поліса ви обрали. Ви повинні заплатити певну суму в якості премії і страхова компанія платить вам за шкоду або збитки, який існує вже на своєму авто. Страхування автомобіля є дорогим, але також кращий спосіб бути в безпеці під час кризи, таких як крадіжки або нещасного випадку вашого дорогоцінного автомобіля. Існують різні види авто страхування:

1. Повністю всеосяжної політики Автострахування: Як випливає з назви, вона носить комплексний характер, оскільки вона охоплює вас повністю від всіх видів втрат, як крадіжки, нещасного випадку або інших ушкоджень. Ви отримуєте 100% безпеку з цим видом страхування для Вашого автомобіля.

2. Третя сторона: він захищає від іншої людини (третя особа), якій завдано шкоди на своєму авто. Це має бути твоя вина і застосовна, якщо ви є власником старого автомобіля.

3. Третя сторона (Вогонь і крадіжка): Це забезпечує охоплення третьої сторони, щодо втрат в результаті пожежі і крадіжки.

4. Спеціалізоване страхування автомобіля: Цей вид страхування призначений для транспортних засобів, які 25 років і які потребують спеціальних послугах. Але перш ніж купити цей тип політики, ви повинні бути впевнені, про джерело, з якого ви збираєтеся придбати цю політику. Ви повинні вирішити, ваш бюджет заздалегідь, оскільки цей тип політики, як правило, дорогі.

Після прийняття рішення вашого бюджету, ви повинні вибрати тип покриття ви хочете для вашої політики. Обговорити ваші вимоги і проблеми з цими компаніями і вибрати політику, яка здатна надати Вам необхідний охоплення вами.

Важливо знати, що у вас є покриття перш ніж ви вирішите подати претензію і кращий час, щоб зробити це, як правило, коли ви отримаєте ваші документи оновленню. Досить часто люди дізнаються, після того як вони подали свої претензії, що вони не були покриті за щось або що їх франшиза вище, ніж вони думали.

Знайдіть час, щоб з’ясувати наступне частин вашого страхового поліса:

1. Політичні заяви: Це персоналізований частина вашої страховки, яка розповість вам все про те, хто підпадає під дію страхування, який тип автомобіля покрита, номер поліса і т.д.

2. Покриття: Він перераховує вартість кожного типу покриття і що для конкретної страхової, як травми тіла і всеосяжний охоплення. Це також роз’яснюється, наскільки ваш франшиз є.

3. Схвалення: Ці зміни, які ваша страхова компанія робить у вашій політиці. Читайте на таку підтримку дуже обережно, оскільки вони можуть вносити зміни до формулювання і охоплення. Прочитайте їх на початковому етапі, коли ви отримуєте страховий поліс або в будь-який час, коли ви тримаєте політики.

4. Винятки: Це чинники, які можуть зробити страхову компанію переглянути свої рішення надання авто страхування і може спонукати компанію припинити страхування.

5. Умови: Мова йде про те, передбачені пунктами вимог Вами і страховою компанією необхідно виконати для підтримки політики, таких, як ви платите ваші премії або скасувати політику автострахування.

Розуміння вашого авто страхування політики дуже важливо для правильного використання політики у разі потреби.