Принцеса Діана аварії звертає увагу на паскудної безпеки

Інженерних фахівців в Австралії, сказав, що якщо принцеса Діана страждала Аварія зі смертельним результатом у своїй країні, а не в Англії, вона б не померла. Нещодавно було повідомлено, що принцеса, можливо, постраждали хлистовою або струсі, але не був би убитий, якщо її машина на дорозі в Австралії. Ці твердження робляться колишній інженер-механік великої страхової компанії називають NRMA.

У статті на сайті “The Daily”, екс-інженера Чарльза Священик сказав, що він був вражений, що: «Незважаючи на численні дослідження після її смерті в 1997 році, ніхто не запропонував відсутність бар’єрів у тунелі Парижі була чинником. «Вирок знайдені судом присяжних в Лондоні в цьому місяці було, що принцеса і Доді аль-Файєд-були незаконно вбиті. Недбале водіння шофера принцеси папарацці і фотографів, які були в божевільну гонку автомобіль пари звинувачують в аварії.

Водіння в нетверезому вигляді і відмова від використання ременів безпеки були також викликає привів журі. Чарльз священик сказав австралійській пресі, що бідні технічні стандарти в тунелі було величезною проблемою, яка була береться до уваги. Можливо, якби автомобіль був вигнаний у таких небезпечних умовах в Австралії, ті, в машині постраждали б шийного відділу хребта або вдарили по голові, але вони б не померли.

Preist сказав, що фотографії тунелю лякають, тому що їм не вистачає простих заходів безпеки, які є стандартними в Австралії. “Бетонні обладнані бар’єрами по всій Австралії”, сказав він. “Ви ніколи не побачите опору без бар’єру тут. Одним з основних факторів є відсутність гідної інженерній практиці “Він додав:”. Він був повністю пропустив, і це настільки очевидно для мене, – я впевнений, що вона була не першою, щоб померти через це і вона не буде буде останнім. ”

Щось має бути зроблено для запобігання нещасних випадків, як це відбудеться знову. Австралійська статистика дорожньо-транспортних пригод і аварій в пропорційному відношенні набагато краще, ніж показники по Великобританії і Франції. Деякі причини цього повинні бути культурним, але багато також, ймовірно, перед чудовою техніці. Якщо тунель Парижі була інженерних практик Австралії, принцеса, звичайно, постраждали деякі травми, але не до такої міри, що вона б померла.

“Mercedes вдарила б бар’єр, це був би непоганий удар через швидкість, з якою вони їхали, і в цей момент водій втратив би контроль”. Інженерних пояснив експерт. “Він зламав би великим чи вказівним пальцем або зап’ясті, автомобіль пішов би через дорогу і зібрали зустрічного автомобіля, якби був один, або потрапив в інший бік, і приходять, щоб відпочити в середині дороги.”

Три людини постраждали в останній час, коли швидка допомога у Тайнсайде розбився. Жінка водій і два члени бригади швидкої допомоги постраждали травми шиї і були доставлені в South Tyneside районної лікарні. Якщо інженерних практик для тунелю Парижі було краще, принцеса Діана, можливо, лікували від тієї ж травми, як ці нещасні жертви аварії. Девід Preist твердо стверджує, що якщо техніка для тунелю було до прийнятного рівня: “Принцеса Діана, можливо, мали шийного відділу хребта, струс мозку, може бути, але вона не була б розгромлена до смерті”.