Приватне страхування життя розміщення

Незвичайні характеристики Приватне страхування життя Placement (нововведення в середніх) є це користувацька політика якої клієнт може в певних параметрах, виберіть менеджер гроші і інвестиційні цілі. Будь-яка політика страхових премій за вирахуванням витрат та комісії розташовані на окремому рахунку управляє фінансовий менеджер. По суті стоїть політики є значенням інвестиції плюс додаткове значення в результаті смерті вигоди.

Тому що офшорний приватного розміщення поліс страхування життя має значну кількість інвестиційних фондів рівня захисту активів надається політики дійсно цінно. Страхування життя в даний час отримує шар захисту активів у США проти вимог кредиторів. Конкретні законом захист може працювати протягом усього життя застрахованої і за їх смерті. Це може захистити інтереси застрахованої особи в політиці, бенефіціари вимагати в TheDeath претензії, інтерес щодо інших партій в політиці чи агрегат. в декількох штатах захист може бути обмежена набором кількості і в кожному штаті є винятки дає можливість кредиторам атакувати політики справедливості.

Для порівняння, правильно структурувати нововведення в середніх політику в юрисдикції, в тому числі сильні закони захисту активів може забезпечити набагато вищий рівень захисту по страхуванню життя. Є численні передачі податкового планування можливостей, які можуть бути прийняті перевага використання нововведення в середніх, в тому числі мінімуму переносу податкових зобов’язань на різні премії платити домовленістю.

Нововведення в середніх політику доступні тільки для заможних приватних осіб. Щоб купити політика вимагає великих витрат премії авансом все звичайно виплачується протягом перших 5 років дії поліса. Щоб забезпечити таку політику в строго регулюється юрисдикції, як США можуть вимагати значних зобов’язань мінімальна премія в розмірі близько $ 5 млн протягом 5 років. Для порівняння, офшорних юрисдикціях, як Бермудські острови, одна з найбільших страхових компаній в світі, зібралися економічно ефективним ситуації нововведення в середніх придбати всього за $ 1 мільйон виплачується протягом п’яти років.

Страхові витрати і комісії за нововведення в середніх відносно невеликі, особливо коли політика набула берега. Ціна на нововведення в середніх отримані офшорних в більшості випадків під 1% річних. Є також авансом комісій страхових мати на увазі, приблизно 1% від страхових внесків. Інші витрати включають в себе вартість найму фахівців для розробки документів, який нестиме відповідальність за справу, з широким колом питань, включаючи планування страхування життя та дотримання податкового законодавства. У цю вартість, як правило, стягується на основі витрат часу або можна домовитися у вигляді фіксованого рахунок.

На закінчення, нововведення в середніх можуть бути використані для оптимізації віддачі від довгострокових активів, забезпечення активи захищені та подальшого планування клієнтів у сфері нерухомості та мети збереження багатства. Це альтернатива також заслуговує вивчення, допомагаючи клієнту з їх планування нерухомості і багатства preservationstrategy. Це цінно для визначення правильного приватних перевізників життя розміщенні страхування.