Премія зі страхування фінансування

Як і більшість успішних людей, у вас є необхідність страхування життя, щоб піклуватися про свою сім’ю, і мають достатні речі для його існування. Тим не менш, свій власний капітал може бути активним в неліквідні інвестиції, такі як нерухомість або бізнес, або ви інвестували в високо оцінивши акції, які ви вважаєте за краще не хочуть продавати в цей час. Як ви можете забезпечити необхідний захист страхування життя без продажу неліквідних або високопродуктивні активи? Преміум Фінансування може бути відповіддю.

Що таке Преміум фінансування?

Преміум Фінансування спосіб для людини, щоб придбати гроші від третього банку партії впоратися з преміями на поліси страхування життя, яка зазвичай проводиться у безвідкличний траст. Роблячи таким чином, ви можете уникнути втрати потенційно альтернативних витрат на ваші інвестиції, а потім сплатити позику пізніше, коли портфель більше рідини або коли процентні ставки більше не вигідно.

Як це працює?

Ви (або ваш ІПЛІТ) отримає поліс страхування життя. Коли андеррайтингу рішення було представлено, ви потім представити додаток для кредитора. Кредитор сформує умови кредиту, в тому числі процентна ставка по кредиту запозичень і графік платежів. Ви або ваш безвідкличний траст зі страхування життя буде платити відсотки по кредиту щороку на суми непогашеного кредиту в розмірі рішення щодо банку. У момент смерті, смерть життя страхове відшкодування виплачується ви або ваш ІПЛІТ, за вирахуванням погашення кредиту. Протягом існування кредиту, поліс страхування життя грошова вартість може бути використана в якості застави для отримання кредиту. Кредитор також може вимагати додаткове забезпечення для покриття період часу до policy’scash значення достатньо для покриття позики відповідальності. Як правило, ви будете гарантувати кредиту та забезпечення, в навіть якщо безвідкличний траст зі страхування життя є політика власника.

Переваги

Преміум Фінансування може дозволити фінансування значна потреба страхування життя за низькою ціною, не зачіпаючи інтересів поточного грошового потоку.

Ви могли б позичати гроші у банків на низькому рахунок процентною ставкою, що не ліквідувавши оподатковуваного інвестицій, які могли б заробити більшу норму прибутку, ніж процентна ставка кредиту.

Ви могли б бути в змозі придбати захист страхування життя, не відмовляючись від використання запасів.

міркування

Преміум фінансуванню повинна в основному не застосовувати в якості інструменту фінансування придбати страхування життя на нуль до мінімальних витрат.

Процентна ставка по кредиту буде коливатися протягом терміну кредиту і може в кінцевому підсумку вище, ніж спочатку обговорювалося. Позичковий відсоток не вираховується при будь-якому розвитку подій.

Якщо відсотки по кредиту буде відкладати на пізніший час, ризик некерованої суми кредиту може призвести. В результаті, відкладені відсотки повинні бути використані виключно в рідкісних випадках і не більше ніж на п’ять років.

Хоча в багатьох випадках записка може бути погашений з політики після смерті, важливо мати на увазі, альтернативні джерела, які можуть надаватися для погашення записку баланс протягом життя.