Преміум страхування

Протягом десятиліть, а це означає, але часто дезінформували людей засудили те, що вони називають “високої вартості щотижневі премії промислового страхування”. Будь зневажливий порівнянні з вартістю звичайного страхування чи дешева страховка домовласника було б, звичайно, не на користь промислові.

Там не може бути ніякої втечі з більш високих витрат у зв’язку з характером бізнесу. Три фактори визначають вартість страхування життя, будь то звичайні або промислового рівня смертності, операційних витрат, а також відсотки за вкладеними коштами компанії.

З них перші два працюють, щоб зробити промисловий страхової вартості більше, ніж звичайні. Тому що він був проданий, головним чином, сім’ї працюючих чоловіків, страхування було забезпечити більш високий рівень смертності переважають в цій групі. Незважаючи на помітне поліпшення в наступні роки, рівень смертності промислових страхувальників ще показали перевищення приблизно на 20% в порівнянні з держателями звичайних стандартних політик.

Другий пункт, операційних витрат, була вище у разі промислового страхування, не тільки із-за малих одиниць, в яких ці політики були випущені, але й тому, що вона повинна була покрити витрати на додаткові послуги, які отримали промислових страхувальників.

Премії були отримані в будинках на тижні, і агент часто мав би назвати більше одного разу, щоб знайти страхувальник дому та до фондів. Його час був у розпорядженні людей на його дебетову, і страхувальник був врятований клопоти і витрати того, щоб платити в офісі компанії. Послуги агента повинні були бути сплачені, і вони були добре стоїть, що вони стоять. Не дивно, що експлуатаційні витрати на щотижневі страхової премії була вище, ніж у звичайних.

Проте, прогрес був досягнутий послідовно скоротити різницю між вартістю промислової і звичайним страхуванням життя, і це зниження було в значній мірі результатом певного планування і свідомих зусиль. Смертність страхувальників продовжують знижуватися протягом майже всього періоду життя. У молодому віці вони, нарешті, досягли приблизно п’яту частину колишніх рівнях.

Широка програма компанії благодійна діяльність, у тому числі своєї великої сестринської служби, безсумнівно, сприятливо відображення на довговічність промислових страхувальників. Все більше і більше їх тривалості життя прийшло у відповідність з населення в цілому. Був ще значну відмінність, однак, на користь звичайних страхувальників.

Поліпшене керування також знизив коефіцієнт витрат бізнесу. Зайнятість більш кваліфікованих агентів, їх більшої стабільності, поліпшення стійкості політики, тим краще контроль деталей бізнесу, нові пристрої ведення обліку, розширення страхування без медичного огляду-все це допомогло довести коефіцієнт витрат вниз, хоча послуг, що надаються були значно розширені.

Насправді, частка промислового премії присвячена витрат на той момент було лише близько половини, що це було близько 50 років тому, і менше, ніж потрібно більшості чисто звичайних компаній для ведення свого бізнесу.