Преміум-дефіциту запасів inconstancies на практиці

На базовому рівні достатності премій існує, коли незароблених премії та очікувані в майбутньому премії не є достатніми для покриття майбутніх потенційних збитків, витрати з врегулювання збитків, вартості придбання страхового поліса і експлуатаційних витрат. Іншими словами, резерв на премію дефіциту потрібно, якщо ви очікуєте чистий збиток у майбутні періоди для конкретного політика, напрямок бізнесу, сегменту або компанії, яка вже була написана.
Дивергенція на практиці розвивалися відносини, на якому рівні слід застосовувати їх аналіз і які методи повинні бути використані для розрахунку будь-якого результаті резерву. Якщо один погляд на політичному рівні, а також виконувати огляд кількома контрактами або виконайте одну отримувала високі оцінки рівню? Як тільки ви визначите у вас є достатності премій як ви повинні розрахувати резерв на премію дефіцит?

Щоб відповісти на ці питання, ми повинні спочатку зрозуміти, теорії та керівництва по відношенню до резервів премії дефіциту. Ми також розглянемо, як швидко практики розвивалися з часом у різних сегментах страхової галузі
керівництво з премії резервів дефіцит
Загальноприйняті принципи бухгалтерського обліку («GAAP») та правилами бухгалтерського обліку («SAP») досить послідовні у своїх визначеннях премії резерви дефіциту. Загальне положення в тому, що резерв премії дефіциту потрібно при незароблених премії на конкретну дату балансу буде недостатньо для покриття очікуваних майбутніх збитків і витрат на врегулювання збитків. Під одним GAAP також вважає амортизацію відкладених витрат на придбання політики і експлуатаційних витрат. Як придбанням, відносяться на витрати по мірі їх виникнення під керівництвом статутної вони виключені з аналізу статутних премії дефіциту. На практиці ми рекомендуємо компаніям почати аналізувати для преміум дефіциту, коли коефіцієнти втрат перевищує 90%.
У традиційній теорії визнання премії та збитки під керівництвом GAAP і нормативних покладатися на концепцію відповідності. Обидва GAAP і SAP відкласти майбутні доходи і спробувати визнати дохід протягом того ж періоду, пов’язаного майбутніх втрат. Однак, коли майбутні збитки як очікується, перевищить премії, такі збитки повинні нараховані за їх визначення. Ця концепція нарахування за збитки, коли вони затримання створює необхідність резервів премій дефіциту.

Преміум дефіциту запасів на практиці
Для того щоб зрозуміти премії резервів дефіцит повністю воно допомагає зрозуміти галузей, в яких вони частіше зустрічаються. Таких галузей, як страхування життя, іпотечне страхування гарантійне та постгарантійне страхування, як правило, необхідні для аналізу запасів для преміум дефіциту. Ці галузі зазвичай збирають щомісячні премії для покриття збитків, понесених протягом відповідного періоду. У таких галузях, незароблених премії мінімальна через періоду заробітку премії. Крім того, втрати не записуватися, поки насправді не повідомили, як стверджує поки не повідомляється вважаються пов’язані з майбутнім платежах премії. Для того щоб визначити резерви премій дефіцит у цих галузях актуаріїв історично виконуються прогнози очікуваних майбутніх премії. Наведена вартість очікуваних майбутніх приплив премій, ніж було в зіставленні з поточною вартістю очікуваних майбутніх претензій та відповідних видатків, щоб визначити необхідність резервів премій дефіциту.

У той час як у більш частих напрямків бізнесу з довгострокових договірних зобов’язань, таких як життя, гарантійне та іпотечне страхування гарантій ми бачили збільшення дефіциту питання премії і визнання у зв’язку з поточною м’якою ринку. Ми також відзначили розбіжність на практиці в галузі вимірювань премії дефіцит компаній з кількома напрямками діяльності та операційних компаній.

Вимірювання премії дефіцитом
Законодавчі та GAAP керівництвом як державних, так, що договір страхування, повинні бути згруповані у відповідності з тим, як політики на ринку, обслуговування і виміряти. GAAP керівництво додає, що контракти повинні бути згруповані таким же методом, як компанія використовує для вимірювання прибутковості своїх договорів страхування. У той час як ці визначення, здається, ясно і стисло там було багато суперечок щодо конкретної мови для контрактних угруповань.

Крайнощі в практику пройшли шлях від використання загальній сумі від NAIC Річний звіт (створення однієї групи і одного PDR проекціях), щоб політики груп на основі кожного страхувальника (створення одного виступу на одного клієнта). Найбільш поширеною формою групування ми зіткнулися знаходиться між цими крайнощами, угруповання застосовується напрям діяльності або юридичної особи.

На практиці ми виявили, що особи GAAP в цілому вважають угруповання на консолідованій основі особи і нормативних сутності в основному групи на законних підставах особи. Тому компанії з юридичними особами двадцять написання двох напрямків бізнесу може закінчитися з двадцять індивідуальний аналіз статутних під керівництвом і два під GAAP.

Рівень групування питань через різних правил щодо зміщення між групами порівняння в групі. Як зазначено в SSAS 53, “Недоліки не повинен зміщуватися щодо очікуваного прибутку в інші угруповання політики”. PDR не може йти нижче нуля для певної групи і, отже, негативно зазначений резерв для однієї групи не компенсує позитивну ознаку в іншому групи. Тим не менш, поширення не обмежена взаємозалік, допускається в межах групи. Таким чином, одна група означає необмежену компенсації і нижній PDR і кілька груп означає зміщення обмежено і вище НДР.

Ми вважаємо, що група буде продовжувати варіюватися від компанії до компанії, однак, ми рекомендуємо компаніям засновувати свої рішення виміру на керівні вказівки і чітко документувати свої міркування щодо їх застосування. Один з пунктів, щоб розглянути, що політики згруповані по великим перевізникам страхування може бути самою різною, ніж політика угрупування для невеликих страхових компаній або дочірніх страхових компаній. Це легко проілюструвати, дивлячись на три розгляд областях маркетингу, обслуговування та вимірювання і протиставляючи їх між великим загальнонаціональної будинки та авто перевізника і порівнюючи їх з невеликого будинку і авто перевізник на Північно-Сході.

Загальнонаціональна носія будинки та авто може згрупувати всі Новій Англії разом як єдиний ринок, якщо їх коло цінову і маркетингову стратегію узгоджується по географічних областях. Вони також можуть обслуговувати політику, засновану на тих же географічно детермінованим колах ринку. Обслуговування доказів втрати, критерії визначення, білінг обробки та обробки претензій можуть бути організовані географічно регіональної штаб-квартири.

Однак невелика будинки та авто перевізник у Північно-Східній може прийняти рішення побудувати ринкову нішу, зосередивши увагу на конкретних ризику, таких як ферми, будинки відпочинку або в пересувному будинку. З цього випливає, що вони можуть організувати установчо в силосах виступаючої кожній ринковій ніші. Кожен бізнес-модель компанії відрізняється, тому їх угруповання для аналізу PDR Слід також відрізняються.

розрахунку премії дефіцитом
Після аналізу визначає, що є достатності премій для певної групи політиків, потрібно визначити значення прогнозованого дефіциту резерву премії. Це включає в себе актуарних розрахунків з визначення майбутніх витрат претензії, і преміум приток. Там немає офіційних вказівок про те, що актуарні методи повинні бути використані для розрахунку очікуваних доходів від інвестицій, які можуть бути включені в преміум відчувають дефіцит. У результаті існують різні промисловій практиці. Два основних методів, що використовуються в практиці очікується інвестиційний підхід доходу та дисконтування підходу. Підхід очікуваного інвестиційного доходу обчислює передбачуваний інвестиційний дохід на всіх грошових потоків, що генеруються діючими чинності контрактів. Дисконтування підходу знижки очікуваних майбутніх виплат, витрат на претензії, вимагати коригування витрат і витрат на обслуговування. Обидва методи включають тимчасової вартості грошей в розрахунок резерву на премію дефіциту.

заключні думки
Законодавчі та GAAP керівництво не визначає послідовний метод вимірювання і розрахунку резервів премій дефіциту. Насправді, керівництво забезпечує гнучкість і судження в застосуванні угруповання політики та методи розрахунку використовуються. Який би підхід, компанія повинна чітко документувати свої міркування і обгрунтування вибору угруповань і методика розрахунку заснована на даних бухгалтерського та GAAP керівництва. Щоб уникнути можливості аудиту та після коригування близько пожежні навчання ми рекомендуємо, що компанії з збитковості понад 90% реалізації добре документовані і послідовно виконуються політики для визначення премії резерви дефіциту. Це дозволить значно скоротити ваші запити від аудиторів та регуляторів.