По-милі автомобіль страхового поліса

Насправді це був оплот страховика протягом тривалого часу – низькі бонуси пробігу, що вони можуть приїхати на або шляхом запиту з вас, скільки ви проїхали з дня на день, або в першу чергу, дивлячись на те, як довго ви був автомобіль, і скільки ви проїхали. Але це бонус крихти свій шлях в порівнянні з тим, що вони думають зараз. Які страхові компанії планують в тому, що вони збираються розрахувати повністю на премію за милю основі.

Вони називають це на основі використання автомобіля страховий поліс. А в деяких місцях, він йде по імені Виплачено (платити, як ви їдете). Це працює, по суті, щоб перетворити ваш авто у свого роду таксі, вони поклали в не дуже впадає в очі метра на вашому авто, що буде стежити за пройдених миль щороку.

Такі компанії, як Техас “Прогресивні наприклад, пропонували техасці політики страхування автомобіля заснований на метр MyRate називається, протягом більше десяти років. Оскільки судовий розгляд вони працювали плану полягає в наданні такої спосіб страхування по всій країні за цей рік. Насправді, зчеплення держав навколо Південного, як Алабама, Джорджія і Луїзіана, і кілька на північ, як Мічіган, Меріленд Орегон вже є ця опція.

Коли ви реєструєтесь для Виплачено страхового поліса автомобіля, агентство відправляє установки помістити бездротові пристрої на транспортному засобі. Як правило, це знаходить свій будинок на нижній стороні рульової колонки на вашому автомобілі, і вона збирає більше, ніж просто скільки миль ви їдете. Досить часто, він записує інформацію про ваш стиль водіння, і як часто ви використовуєте ваш автомобіль. Пристрій використовує бездротове підключення до компанії – де вони Покласти ваші керуючи інформації разом з іншими традиційними факторами, які впливають на страхування, що ваш вік, стать і ваші записи водіння, створити користувацьку політику страхування автомобілів тільки для вас. Якщо ви навряд чи використовуєте свій автомобіль, Ви могли фактично гоління половини від вашої традиційної страхової премії. Отримати більш високу частоту шляхом порівняння страхування автомобіля сьогодні.

З іншого боку, вони дізналися, що ви постійно їздити у верхній частині обмеження швидкості, і ви їздите багато в середині ночі, коли вони знають, що статистичні дані говорять, що більшість нещасних випадків відбувається, ви будете платити більше – близько 10% більше. Це пристрій всього, сказати їм, що районах міста ви їдете в, так що вони можуть сказати, якщо ваш обраній галузі високий ризик нещасного випадку чи ні. Він буде навіть знати, якщо ви перебуваєте в поспіху, одного ранку, і дійсно натиснув на газ протягом 5 секунд, щоб швидко отримати до 40 миль / год всього за 3 секунди – і людину, ви будете платити. Отримати на випередження і порівняти: дешеве страхування автомобіля прямо зараз.

Більшість автомобілів спеціальностей страхового поліса перевіряєте версію Виплачено зараз схеми з волонтерами і свої власні пристрої – Allstate, радгосп, Хартфорд – весь матч зйомки. Це буде працювати, щоб допомогти людям зберегти перспективи на їх поведінки за кермом, і вирізати марнотратно миль. І батьки можуть отримати ключ до розуміння того, що їхні діти стиль водіння, як, а також. Ви також можете відвідати установи страхування автомобіля в Інтернеті.