Пояснення до різних видів страхування

Страхування житла
Цей пристрій містить ваш будинок і вміст від повені, пожежі, повені або злом наприклад, або якщо ваші труби лопнули. Ваш будинок страховий поліс повинен включати тих, хто тільки що охоплює зміст вашого будинку, тих, хто тільки покриття фактичне будівля ви живете, чи спільної політики, що охоплює як.

автострахуванні
Знайти правильну політику і найдешевший покриття автомобіля страхування може бути складним процесом; водії використовують Інтернет, по телефону, читають журнали, дивитися телевізор рекламу, щоб отримати інформацію на заощадження та пропозиції на страхування автомобіля.

Володіння і водіння автомобіля означає прийняття на багато ризики для себе та інших. Коли відбувається ДТП, пошкодження, травми, втрати або всіх цих факторів може бути накладено на вас та інших. Пошкодження і втрата вашої власності, можуть також відбутися. Пожежі, крадіжки, вандалізм і стихійні лиха та інші можливі ризики.

Страхування автомобіля захищає, і водіїв від відповідальності у разі аварії вони можуть викликати. Вона також може забезпечити прикриття для власного транспортного засобу автомобіліста.

Багато різних типів покриття доступні, починаючи з третього Cover Party, яка захищає людей від відповідальності, якщо вони травмують третій особі або завдати шкоду майну третіх осіб, але не дає ніякої кришки для власного автомобіля особистості або майну, аж до всеосяжного Кришка, яка може запропонувати захист на випадок заподіяння шкоди, крадіжки, пошкодження від вогню, а також відповідальність перед третіми особами. За законом мінімальний вимогу страхування автомобіля, щоб керувати автомобілем у Великобританії є третьою стороною тільки.

Ось 5 кроків, щоб стежити, щоб знайти найдешевшу пропозицію автострахування:

Крок перший: надлишок
Добровільне надлишкового найпростіший спосіб скоротити ваші страхових внесків погодитися на більш високі добровільної надлишку. Перевищенням нормативів страховика може бути 100 фунтів стерлінгів, але якщо ви зустрічаєте перші 250 фунтів стерлінгів від будь-яких претензій, ви побачите зниження вашої премії. Це просто тому, що ви більше ризик так що ви отримаєте знижку, ваша страхова компанія. Це, однак, це азартна гра, страховик повинен знати, що вони, можливо, доведеться оплатити вартість розбитого вікна після спроби викрадення, то рахунок за ремонт кузова пошкодження після кризи автостоянки.

Крок другий: безпека
Один зі способів отримати більш дешеві страхові внески, щоб відповідати безпеки пристрою. Багато страховиків радять страховика використовувати Thatcham рейтингом безпеки обладнання, як правило, мінімум тривоги. Якщо ви живете у високому ступені ризику, які можуть бути відомі для автомобіля злочин було б корисно, щоб відповідати додаткової безпеки, такі як блокування рульового колеса. Це дозволить вам заощадити гроші, коли ваша страхова продовження, і дає вам додатковий спокій.

Крок третій: імені драйвери
Додавання імені драйвера на політика може збільшити або зменшити ваші премії залежно від імені водіїв віку, статі та картку водія. При додаванні молодий водій збільшить ваші премії, зокрема, з обмеженим або поганого водіння запису. Однак, додавання драйверів старше 30 років з довгою і чистої водіння запису може скоротити премії, особливо якщо ім’я водія жінки.

Крок четвертий: річний пробіг
Якщо ваш річний пробіг, 5000 миль або менше, запитаєте страховики, якщо вони пропонують знижки на узгоджені обмеження пробігу, так як деякі страхові компанії надають знижки для обмеженого пробігу. Однак багато страховики не буде пропонувати цей варіант як стандарт, але погодьтеся знижку, якщо ви запитаєте.

Крок 5 – біля магазину хорошими темпами
Найбільший потенціал економія досягається за рахунок магазинів навколо. Це стало набагато простіше з бурхливим розвитком Інтернету. Там може бути масивним відмінності між найнижчим і найвищим котирування страхування автомобіля з тієї самої машині і драйвер (и).

Медичне страхування
Цей вид страхування включають в себе політики, які платять за особисті лікування, якщо ви не хочете, щоб покладатися на Національну службу охорони здоров’я, тим, даючи конкретні кришка для лікарів-стоматологів та оптик рахунку.

Страхування подорожей
Страхування, щоб захистити вас і ваших близьких під час відпустки, а в разі скасування свята. Ця функція доступна як щорічні поїздки, а також одну поїздку кришку. Найдешевше страхування подорожі, щоб знайти залежить від того, компанія вашою покупкою від.

Страхування життя
Це покриття, є забезпечення ваші близькі фінансово забезпечена, якщо гірше має статися з вами.
Страхування захисту доходів
Страхування, щоб допомогти замінити деякі з ваших доходів, якщо ви не можете працювати, тому що ви захворіли або звільнені.

Страхування домашніх тварин
Рахунки ветеринара може бути дорогим в рази. Цей вид страхування охоплює вас за несподівані рахунки ветеринара і багато іншого.
придбати страховку
Забезпечує покриття на товари, які ви купуєте.
Різні способи, щоб купити страховку
Якщо ви хочете купити прямий

Там багато різних способів, щоб купити страховку:

Купити по телефону

Купити в Інтернеті – це дуже легко порівняти цитати з різних компаній в Інтернеті, перш ніж купити. Багато дають знижку, якщо ви застосуєте онлайн

Купити у офіційного страхового брокера. Ви знайдете місцевих брокерів у вашій телефонній книзі

Купити в місцевому банку або будівельному суспільстві, або, у разі страхування подорожей, з вашого турагента – але пам’ятайте, що ви не можете отримати кращу пропозицію

Купити від фахівця страховика – для деяких видів страхування, як медичне страхування, страхування для котлів / плити, існують спеціалізовані компанії просто надання даного виду страхування.