Пошук доступного медичного страхування – це може бути зроблено

Словами, доступними індивідуального медичного страхування, здавалося б, оксюморон або протиріччя слів. Це особливо вірно сьогодні, як медичного страхування для деяких стали найбільшим рахунок в їхньому житті. Справді, якщо у вас є серйозні проблеми зі здоров’ям, такі як діабет, або сімейна історія хвороби серця або рак, ваш щомісячний внесок може перевершити навіть іпотечний платіж.

Слово “доступним”, звичайно, це поняття відносне, значення якого варіюється залежно від свого фінансового становища. Таким чином, для цілей цієї статті, доступного медичного страхування буде означати краще медичне страхування за найменшу кількість грошей, або кількість, яка відповідає одному бюджету.

Як і в більшості великих покупок в нашому житті – і індивідуального медичного страхування, звичайно, кваліфікувати як велику покупку – Ви хочете, щоб дивитися на, як багато різних продуктів і отримати якомога більше різних лапки, як це можливо. Ви можете порівняти і подивитися на продукт, який найближче до ваших потреб, і дає вам найбільш “віддачу”.
Коли ви починаєте процес пошуку медичного страхування ви вже повинні мати гарне уявлення про те, що ваш бюджет дозволить. Знаючи максимальну вартість, яку ви можете керувати допоможе звузити список потенційних компаній на початковому етапі.

Один з найпростіших і зручних способів почати покупки доступного індивідуального медичного страхування є використання безкоштовних послуг онлайн брокер медичного страхування. Від комфорту вашого власного будинку (або місцеву бібліотеку) Ви можете отримати доступ буквально тисячі різних планів медичного страхування. За допомогою декількох клацань миші, ви можете отримати десятки безкоштовні котирування медичного страхування. Це не має значення, якщо ви шукаєте для індивідуального медичного страхування, страхування здоров’я сім’ї, або групового медичного страхування, все це може бути досліджені в Інтернеті швидко. Потім можна порівняти плани пліч-о-пліч, і навіть подати заявку на медичне страхування.

Єдине, що слід мати на увазі, в пошуках доступного індивідуального медичного страхування є те, що мета будь-якого медичного страхування, щоб захистити вас від великих фінансових втрат – не захистити вас від витрат “малих” суми грошей на відвідування офісу і видалення стрічки . Ці невеликі витрати можуть бути в тягар, але вони взагалі не зламає вас. Це $ 100 000 операції на серці, що призведе до банкрутства вас. Насправді, це фінансова катастрофа медичного страхування був спочатку розроблений для запобігання.

У ваших зусиль, щоб зберегти ваші витрати на медичне страхування доступним, не забудьте зберегти на увазі наступне: якщо ваш бюджет дозволяє, виберіть більш високу франшизу, і бути впевненим, що ви не платите за висвітлення вам не знадобиться (наприклад, з народженням дитини для багатьох люди.) У багатьох випадках такі зміни суттєво зменшити ваші щомісячні премії.
Пошук доступного індивідуального медичного страхування не повинен бути страшним процесом. Витративши трохи часу в Інтернеті порівняння декількох різних котирування медичного страхування і планів, беручи більше ризику з більш високі франшизи і видалення покриття, що вам не потрібно, ви збільшите свої шанси на доступне медичне страхування.