Пошук Низька медичного страхування доходу

Низький дохід медичного страхування – термін, здається, оксюморон. І це про вартість медичного страхування і медики обслуговування в США, не можна не думати, що не може бути більше іронії, ніж ця.

Але уважний погляд на страхування варіантів, доступних для американців і є впевненість, щоб наткнутися на декілька планів, які призначені для людей, які не мають доступу до регулярних медичним страхуванням. Варіанти можуть бути обмежені, але вони тим не менше, варіанти і це має сенс придбати такий план, ніж бути без будь-якого освітлення на всіх у країні.

З точки зору вартості, уряд автоматизованого плани найкраще підходять для людей, що належать до низьких рівня доходів. Федеральний підтримується такими програмами, як Medicaid, Medicare і чіп (Дитина програма медичного страхування) хороші варіанти, коли бюджет, відведених для медичного страхування є досить обмеженим. Існує величезний недолік, хоча ці плани. Охоплення обмежений і тільки основні потреби в галузі охорони здоров’я, здійснюється в рамках політики.

Для тих, хто шукає, щоб скоротити витрати і все ж хочете більш всеосяжної, приватне медичне страхування буде кращою альтернативою. Існують різні низької вартості медичної політики. Ось подивіться на вибори, які американці, якщо вони хочуть придбати недорогий план:

1. Низькі доходи компаній медичного страхування. Є певні страховики, які спеціально задовольнити низького рівня доходів. Їхні плани на спеціально призначених для низьких премій. Ці перевізники зазвичай мають більш широкий набір можливостей. Однак ці плани зосередитися на наданні медичних, як під час надзвичайних подій та або будь-якого серйозного захворювання.

2. Керовані плани в галузі охорони здоров’я. ОПЗ, ОПП і кришкою лікаря зборів, лікарні рахунки і гроші, витрачені на ліки за рецептами. Вони концентруються на наданні первинної та профілактичної медичної допомоги.

3. Катастрофічні плани медичного страхування. Ці плани передбачають покриття тільки за тяжкі захворювання, як інфаркт і рак

4. Спеціалізовані страхові плани: ці плани забезпечують повне охоплення, але тільки протягом певного, конкретного захворювання.

Окрім спеціалізованих планів, є кілька способів, у яких премія може бути знижена самим роблячи її доступною для тих, хто в низький рівень доходу. Ось декілька порад про те, як знизити ставку страхових внесків.

– Премії розраховуються на основі віку та стану здоров’я. Тому раніше ви купуєте план, тим дешевше він буде.
– План групи завжди буде дешевше, ніж індивідуальний план.
– Доступ до плану на роботі є більш доступним, ніж купувати його самостійно.
– Без урахування пільг, що ви впевнені, що не використовувати знизить премію від вашого індивідуального плану
– План з більш високою франшизи зазвичай має більш низьку премію

Пошук здоров’я план, який підходить бюджету сім’ї з низьким доходом важко, але не неможливо. Дешеві медичні плани, призначені для таких доходом існує на ринку. Потреба шукати його ретельно в потрібному місці.