Похорон страхового покриття

Смерть одного з членів сім’ї є одним з найбільш руйнівних випадки життя. У цей непростий час, останнє, що хочеться, щоб думати про вартість похорону. Ось чому має сенс для людей, щоб мати кришку похорон страхування на місці. Така політика допомагає полегшити навантаження на членів сім’ї та близьких – забезпечення душевний спокій, що гідні похорони вдасться – і дає вашій родині одну річ менше турбуватися про в цей час.

Похорон рішенням є простим і доступним способом гарантувати, що витрати на поховання будуть покриті. Останнє, що ви або ваша сім’я хочете, щоб думати про в цей час, є логістична деталі платити за похорон, і покриття витрат на кремації або поховання. Похорон план страхування буде піклуватися про всі ці деталі, гарантуючи, що рахунки оплачені і витрати покриваються.

Нижче, дізнатися більше про похорон рішення за доступними щомісячні премії, або отримати цитату для похорону страхового покриття зараз.

Як похоронні вироби страхового покриття
Як і будь-який інший вид страхового поліса, похоронні страхове покриття може бути адаптована до конкретних вимог. Наприклад, політика похорон страхування – що деякі люди також називають поховання політики – може покрити витрати на твої похорони, але воно може бути поширене і на покриття витрат на поховання членів сім’ї.

Розглянемо потреб вашої родини. Багато людей хочуть, щоб забезпечити прикриття для похорону своїх батьків, а також для себе. Похорон кришка є відносно недорогим, і, отже, він є доступним для людей, щоб вивезти похорон страхування для себе та кількість членів сім’ї теж. Деякі страхувальники вибирають похорон страхування, яка охоплює їх, їх подружжя та їх дітей. Деякі політики автоматично охоплює подружжя користувача та дітей, за умови, що діти у віці до 21 або у віці від 21 до 25 років та студентів денної форми навчання.

Існують різні варіанти покриття, кожен з яких виплачує різних грошових допомог у разі смерті застрахованого. Кількість похоронних кришки виплачені залежатиме від конкретного рівня кришку політики.

Похорон плани охоплюють як природних, так і випадкової смерті. Після того, страховик був повідомлений про смерть, члени сім’ї, як правило, виплачується протягом 48 годин. Після підписання похорон політика, ви відразу ж покриті за смерть від нещасного випадку. Вам буде покрита за смерть з природних причин через 6 місяців з моменту підписання політики.

Тому що у вас є можливість вибрати рівень покриття ви хочете, а також розміру допомоги ви хотіли б вашої сім’ї, щоб отримати, ви зможете вибрати структуру оплати, який відповідає вашому бюджету. У той час похорону кришка є доступним видом страхування, це ніколи не мудрий надмірної продовжити собі. Ваш страховий консультант зможе проконсультувати Вас з праву рівень покриття, і сума щомісячного внеску, які підходять вам.

Хто має право на страхове покриття похоронних?
Якщо ви здорові і у віці до 64 років, коли ви подаєте заяву на похорон страхування, ви автоматично претендувати на кришці. Ви також не повинні будуть пройти медичне обстеження.

Ви також можете подати заявку на похорон страхування для ваших батьків або батьків-в-законі, якщо вони у віці до 72 років від вашої програми.

Вибір правильного плану похорону
Ваш особистий планувальник страхування допоможе вам вибрати правильний план похорону на основі ваших вимог і Вашого бюджету. Поговоріть з планувальником сьогодні за порадою з похорону страхового покриття, і дати вашій родині покриття яких вони знадобляться під час найважчі часи в житті.