Порівняння видів страхування життя

В умовах сучасного ринку, існує безліч різних видів страхування життя. Термін, ціле, універсальне, і всі змінні політики пропонують різні пільги для різних обставин. Деякі політики коштують дешевше, ніж інші, і деякі з них більш гнучку політику, ніж інші. Тому що кожна людина індивідуальна, індивідуальні потреби клієнта важливі для розуміння до конкретного виду страхування обрана політика.

Страхування життя в цілому забезпечує гарантований захист життя страхувальника і відомий як постійний страхування. Всього життя політика є частина грошової вартості до політики, яка росте відстрочений податок. Кількість зростання гарантована. Премії для цього типу політики, як правило, зберігається на рівні суми протягом усього життя страховика та з нагоди втрати годувальника гарантується.

Універсальний поліс страхування життя являє собою гнучку версію поліс страхування на випадок смерті. Він також є постійним політики, яка має частину грошової вартості включені з ним. Різниця між універсальної політики та цілого життя політики є те, що премія може бути скорегована в міру фінансове становище зміни страхувальника. Процентна ставка заробили на частини вартість скидається періодично підприємством страхування життя і, як правило, гарантовано не опуститься нижче певного значення.

Мінлива життя політики йдуть ще далі і поєднують в собі переваги постійного поліс страхування життя з перевагами інших інвестиційних продуктів. Це найбільш гнучкий тип поліса страхування життя. За допомогою цього виду продукції, інвестор виділив рахунок грошової вартості на додаток до частині страхування життя політика, яка може бути інвестована на субрахунку. Різні фінансові інструменти можуть бути обрані для інвестицій. Як правило, покупці мають доступ до акції, облігації, інвестиційні фонди, фонди грошового ринку і фондів облігацій. Цей тип політики вимагає від керівництва субрахунків. Тому що зростання грошової вартості залежить від продуктивності інвестиційного обраний, допомог у разі смерті, які доступні для бенефіціарів може коливатися.

Найдешевший вид страхування життя строком життя політика. На відміну від інших заходів, описаних вище, захист забезпечується тільки протягом обмеженого періоду часу. Термін політика не нарощувати грошові допомоги і максимально допустимий термін існує, як правило, тридцять років. Термін політика корисна, коли покупець потребує захисту життя страхування на випадок тимчасової причин, коли у них є витрати, такі як плата за навчання або іпотечний кредит, який в кінцевому підсумку піти. Хоча, термін страхування життя, як правило, дешевше, ніж постійний поліс страхування, виплата премії буде збільшуватися в міру віку покупця збільшується. Премії можуть бути встановлені на термін дії договору, або вони можуть змінюватися, як правило, рік у рік. Загалом, перспективні плани страхування є менш складними, ніж інші види страхових полісів.

Незалежно від того, який тип страхового поліса, нарешті, вибрали, важливо також, що страхувальник переоцінює свої страхові потреби на регулярній основі. Принаймні, раз на п’ять років, людина повинна оцінювати свої потреби зі страхування життя. Покриття також повинні бути оцінені основні події життя, такі як шлюб, розлучення або народження.