Порівняння Медігеп і Medicare переваги плани

Medicare страхування, одним словом, план медичного страхування, яка охоплює надання термінової медичної допомоги страхувальнику, страховий поліс, заплативши скористався передбаченим премією. Існують різні види медичного страхування плану при різних планів медичного страхування Medicare. Плани Medicare Advantage купуються окремо від звичайної політики Medicare. У той час як заявки на затвердження плану Medicare перевагу, його реєстрація з Medicare плани в галузі охорони здоров’я отримує автоматично скасовано.

Медігеп страхування називається Medicare доповнення страхування і охоплює зону покриття без нагляду залишені нормального здоров’я плани Medicare. Одне з основних відмінностей між Медігеп план страхування і Medicare Advantage план Медігеп страхової план завжди триває у відповідності з існуючим планом Medicare здоров’я, в той час як Medicare Advantage план не можуть бути надані разом з існуючим планом здоров’я Medicare.

Правила та політику щодо планів Медігеп страхування строго відстежується і контролюється федеральними органами законів і законів штатів, хоча плани отримати на ринку різними компаніями додаткового страхування Medicare і під певним планом пропонують точно такі ж переваги і охоплення. У разі плану Medicare перевагу, план являє собою специфічний охоплення, який схожий на Medicare частини А і В, але для іншої частини плану відрізнялися широко.

У разі Medicare Advantage плани конкретних мережа лікарів і лікарів включені в якості уповноважених медичних працівників, тоді як у випадку планів Медігеп страхування, мережа лікарів більше і він забезпечує в багатьох випадках краще досягти і отримати доступ для допомоги надійшов політики власникам.

Плани Медігеп страхування надаються за передбачені преміум-класу, тоді як премії Medicare Advantage дешевше з точки зору вартості, ніж премія Медігеп премій і є кілька випадків, коли переваги Medicare Advantage можуть бути надані без сплати будь-яких додаткових премій.

Тим не менш, ситуація не схожа на це завжди і є кілька варіантів, де Medicare Advantage не дешевий варіант страхового покриття, ніж плани Медігеп страхування. Наприклад, якщо план Medicare Advantage вимагає премію на регулярній щомісячній основі і вартість премії стає вище з появою часу під час подальшого оновлення. У разі Медігеп політики, користувачі можуть вирішити, на певному плані і премії, якщо має намір може заблокувати ставки страхових внесків за більший проміжок часу. Крім того, Medicare Advantage план може стягувати більше витрат кишеню для змінної рахунків, як хоспіс, перебування в лікарні і т.д., які зазвичай не відбувається в більшості Медігеп плани.

Вона потребує великих досліджень і всеосяжного відносини вирішити між Medicare Advantage плани і Медігеп страхові плани. З точки зору придатності та доцільності будь-який з цих двох планів медичного страхування і влучність проблема може відрізнятися від однієї ситуації до іншої залежно від таких факторів, як відповідні стану здоров’я заявника або історії хвороби, його адресу місця проживання, його вік і т.д.

Процес порівняння, безсумнівно, є складним і обширним попитом повнота критичних ситуаціях. Одним з великих переваг план страхування Медігеп є їх стандартизована переваги і великі мережі доступу. Але також очевидно, що деякі плани Medicare Advantage також може ефективно працювати з хорошим покриттям. Однак краще шукати пропозицією експерта, щоб вирішити, кращий варіант між цими двома варіант страхування від конкретного випадку.