Поради щодо зниження ставки страхових внесків мотоцикла страхування

Більшість країн вимагають, щоб люди мають мотоцикл страхового покриття, які допоможуть їм платять за збиток і травми вони підтримують після аварії. Це покриття також допоможе на вині мотоциклістів, щоб заплатити за ремонт і лікарняних рахунків своїх жертв.

Тим часом, багато людей думають, що мотоцикл страхування є ще одним непотрібним витратам. Але всупереч цьому думку, таке покриття, можливо, навіть зменшити свої витрати у разі аварії, чи є вони на вини водія або жертвою.

фактори, що впливають на ставки страхових внесків

Страхові компанії заснована ставки страхових внесків від декількох факторів, які визначатимуть, якщо людина High Rider ризику чи ні.

• Вік. Страхові компанії вимагають більш високих ставок страхових премій для молодих людей, які більш схильні до збоїв в порівнянні з середнього віку байкерів. Експерти пояснюють це невідповідність з тенденцією молоді люди недооцінюють небезпечний стан.

• Тип мотоцикла. Чим дорожче велосипед, тим вище премія його швидкість. Так що для тих, хто хоче знизити свої внески, то краще дотримуватися звичайні велосипеди двигуна.

• Водіння запису. Ця запис буде показувати, якщо особа є страхувальником високого ризику чи ні. За даними страхових юристів, зіпсованої водійські документи призведе до більш високих ставках.

• Робота страхувальника. Преміум людини ставки будуть залежати від його роботи. Наприклад, офісний клерк буде мати більш низькі премії порівняно з посланцем, який завжди потрібно їхати з різних місць.

• Розміщення страхувальника. Страхові компанії вимагають більш високі ставки для людей, які живуть в районах з високою злочинністю і аварійністю.

зниження ціни Premuim

Знаючи ці основні фактори, що використовуються страховими компаніями при розрахунку ставки страхових внесків, буде легше прийняти стратегії, що дозволить знизити вартість страхування.

Тим часом, ось деякі основні поради щодо скорочення ставки страхових внесків:

• Магазин навколо. Люди повинні телефонувати, як багато компаній, як це можливо, і вирішити, які з них надають кращу пропозицію. За словами адвокатів Лос-Анджелеса, найпоширеніша помилка людей за умови, що їх існуючих постачальників страховку для своїх властивостей, автомобілі та бізнес-установ буде також пропонувати більш вигідні угоди.

• Не більше застрахувати. Інше неправильне уявлення про страхування, що людина може більш застрахувати свої велосипеди, думаючи, що вони можуть отримати більш високі претензії у випадку аварії. На думку юристів, люди будуть отримувати тільки претензій, яка охоплюватиме точну суму збитків.

• Візьміть спеціальну підготовку. Беручи навчання техніці безпеки мотоцикла може різко зменшити страховий тариф людини. Тим не менш, страхувальники повинні тримати свої сертифікати, щоб показати їх у страхових компаніях.

• Закріпити велосипеді. Преміум ставки нижче для мотоциклів з тривогою й протиугінні системи, і якщо вони припарковані в надійному місці (в ідеалі в гаражі страхувальника).

• менше подорожувати. Менша кількість миль, подорожував, тим менш імовірно, людина буде стикатися з аваріями. При цьому страхові компанії вимагають більш низьких ставок премій для людей, які подорожують менше.