Поради щодо зниження вашого мотоцикла страхової премії

Використання авторитетних брокера
Ви б не купити Rolex годинник від когось на розі вулиці (або, якщо ви зробили, ви б сумніватися в його автентичності!), І ви не повинні купувати страховку від кого попало теж. Страхові брокери, як правило, гарні в спеціалізованих областях, так що більша брокера автомобіля не обов’язково є кращим вибором для вашого велосипеда або страхування житла.

Мотоцикл страхування є досить фахівця, так як це нішу на ринку і тільки близько 1.6million велосипеди у Великобританії. Щоб знайти кращий страховик, ви повинні робити домашнє завдання: прочитати спеціалізованої преси, таких як Motorcycle News і виходити в інтернет, щоб знайти мотоцикл брокерів і виберіть як мінімум 2 брокерів. Це означає, що у вас буде більше шансів, щоб говорити з кимось, хто розуміє вас і ваш велосипед, і хто буде мати доступ до ставок від андеррайтерів спеціально для мотоциклів бізнесу.

Попередження на сайтах порівняння цін
Є багато веб-сайтів порівняння цін, які обіцяють зберегти вартість вашого поліса вниз – найвідоміший з них, звичайно, Супермаркет гроші, йдіть Порівняйте, Confused і т.д.

Вони дійсно допомагають знизити вартість страхування, оскільки “основні гравці борються за ваш бізнес. Тим не менш, вони насправді не раджу вам від виду політики, це обов’язково краще для вас або вашого велосипеда. Є всеосяжним дешевше і більш підходящого, ніж TPFT? Це де брокера фахівцем мотоцикл має перевагу.

Ціна в Інтернеті проти телефонних ціну
Цікаво, що веб-ціна не завжди низька. Основні гравці працюють з використанням делегованих повноважень і схем забезпечується більша андеррайтерів. Використання інформації, отриманої онлайн дозволяє їм пропонувати екран ціни, але якщо ви зателефонуйте їм, що вони можуть поставити додаткові запитання про ваш спосіб життя, які можуть допомогти знизити вартість вашої політики.

Таким чином, золоте правило, це зателефонувати брокеру, а не плисти за ціною онлайн.

Чи може ваш брокер знизити ціну?
Якщо у вас є принаймні 2 маклери, у вас буде більше можливостей, щоб отримати більш низьку ціну. Брокер хоче знати ціну своїх конкурентів, тому що тоді вони можуть вирішити, чи варто, щоб конкурувати.

З 2 фахівця брокери збираються для того ж клієнта, ви будете в хорошій позиції. Телефон великого брокера, а потім менше, фахівець брокера. Якщо він хоче, щоб бізнес це дозволить знизити ціну на телефон, даючи Вам кращу пропозицію!

Використовуйте свій гараж
Багато хто з нас мають гаражі, які використовуються виключно в якості додаткового місця для зберігання. Це марна трата того, що гараж був призначений для, зокрема, як вона грає ключову роль в наданні допомоги знизити вартість страхування вашого велосипеда. Якщо ваш велосипед в гаражі він знаходиться поза увагою – і, сподіваюся, з розумів опортуністичні злодія.

Охоронні пристрої
Багато мотоцикли мають вбудовані безпеки в стандартній комплектації, які беруться до уваги брокерів і страховиків. Скажіть брокера про додаткові пристроїв безпеки, які ви встановлені при з’ясуванні страхування цитатою, тому що, звичайно, тим більш захищеною велосипеда менше шансів, що він буде вкрадений.

Пробіг і використання
Використання і пробіг впливає на вартість страхування мотоциклів. Повсякденна вершників вихідні, як правило, платять менше, тому що їх річний пробіг низька, і вони використовують велосипед чисто для задоволення. Якщо ви використовуєте велосипед для роботи або набереш велику кількість миль на рік, вартість поліса може бути вище.

Немає претензій бонус
Ви повинні платити менше за вашим велосипедом страхування, якщо у вас є кілька років немає претензій бонус, ніж хтось з нуля ніяких претензій.

Тип велосипеда
Вартість вашого поліса страхування мотоцикла залежить від вашого велосипеда. Якщо у вас є дорогі, потужні, верхньої частини діапазону велосипеді вона буде цілком природно коштувати більше, ніж досить недорогий, статечний велосипеді. Для початку, вартість ремонту і заміни буде вище. По-друге, вони можуть бути рідше, що робить його більш дорогим, щоб джерело запасних частин.

Взагалі чим більше двигун і вище ціна, тим більше страхова буде коштувати. Хоча з скутери і мопеди зворотному може бути правдою.

Ваші особисті дані
Ваш вік, сімейний стан і дійсно у вас є діти все це може вплинути на вартість вашої політики. Якщо ви старше ви вважаєтесь мудрішими і досвідченішими, і якщо ви перебуваєте в шлюбі / є діти, то це означає, що у вас є хороша причина, щоб жити.

Говорити правду
Ви завжди повинні відповісти правдиво на питання, в тому числі про зміни до вашого велосипеду, претензій і ваш річний пробіг. Якщо цього не зробити, в разі виникнення претензії ви могли б відмовився. Якщо вам відмовили, тому що страхування у брехні, то витрати будуть зростати і знайти когось, щоб забезпечити вам може виявитися важко.