Поради щодо дешеве страхування будинку

Це твоє, щоб вирішити, чи варто застрахувати свій будинок, якщо ви купили його готівкою без будь-яких заставодавця. Тим не менше, інші люди, а обійтися без найнеобхідніших, ніж залишитися без будинку страхування. Вони роблять це, тому що вони знають про те, що їх проживання є дуже цінним інвестицій, що вони повинні піклуватися про будь posssible засобів.

Але всі ми будемо раді набагато менше, якщо якість покриття ми отримуємо не будуть поставлені під загрозу. Хороша річ, в даній статті представлені практичні шляхи, щоб знизити ставки іпотечного страхування.

Чи не застрахувати свій будинок разом із землею він стоїть на як це буде коштувати вам більше, але зовсім не потрібно. Деякі люди витрачають набагато більше, ніж вони повинні на страхування житла, тому що вони роблять цю помилку. Ви зробили ту ж помилку, якщо ви застрахували своє життя будинку для вартості його придбання без з’ясування вартості земельних він стояв на і за вирахуванням його.

Якщо ви зробили таку помилку, вам доведеться переглянути свої будинки страхового покриття і перевірити його ще раз з вашим агентом. Відніміть ціна землі та купити охоплення тільки для Вашого будинку і його вмісту.

При такому огляді ви знизити ставки з величезним відривом і досі достатнього страхового покриття будинку. Ніколи не забувайте, що страхування землі ваш будинок стоїть на просто трата грошей, тому що він дає вам ніяких додатковою перевагою.

Ви будете витрачати більше або менше в залежності від вашого кредитного рейтингу. Ви будете платити більш високі страхові внески страхування житла, якщо у вас поганий кредитний рейтинг. Що ваш кредитний рейтинг показує, як ви впоралися Ваші рахунки і це говорить погано про вас, якщо це бідне. Страховик приймає це означає, що ви фінансово не дуже відповідальний і, ймовірно, за замовчуванням в оплату страхових внесків. Це робить вас більш ризикованим для них і самостійно, тому змушені сплачувати вищі, ніж деякі інші особи з тим же профілем, який має високу оцінку.

Таким чином, він буде робити вам багато хорошого, щоб оплатити всі рахунки, як тільки вони належать. Ви будете малювати більш низькі ставки, якщо ви робите.

Оформлення преміальних виплат щорічно заощадить вам багато в порівнянні з щомісячними платежами. Це тому, що посилаю вам дванадцять рахунку поштою щомісячні витрати вашої страхової компанії багато.

Якщо до цього додати той факт, що кожен чек ви ріжете розглядається в якості операції з їх банкіри, ви побачите, що вони як і раніше витрачають більше на деякі операційні витрати за кожен чек ви платите дюйма Дванадцять перевірки в середньому 12 угод і буде залучати дванадцяти окремих звинувачення .. І як з усім іншим, це ви кінцевий користувач або застрахованих осіб, які нестимуть відповідальність за це плату.

Тому вибрати для щорічних платежів замість цього, якщо ви маєте намір зберегти через цей канал. Реальна сума, яку ви могли б заощадити можуть відрізнятися, але розраховувати на знижку до преміум коштує місяць з більшістю страхових компаній, якщо ви погодитися на цей варіант.

Переконайтеся, що зовнішній вигляд вашого будинку пожежобезпечні і ваша ставка буде нижчою. У вас є речі, які, ймовірно, може допомогти згоряння поруч з вашим будинком? Вони змусять вас платити більше. Кущі навколо вашого будинку повинні бути скорочені і зберігається при температурі не менше десяти метрів від вашої структури. Пожежної безпеки є сильним фактором, який використовується для розрахунку, що ви платите в якості премії.

Ви отримаєте більш низькими ставками, якщо у вас є руху з урахуванням освітлення у вашому домі. Ваш будинок стає забороненою зоною для злодіїв, як вони будуть помічені легко. Тому що злодії уникнути таких будинків з освітленням, ви знизите ризик вашого будинку від злому і, як наслідок, ваші премії.