Поради, щоб отримати кращу угоду в кришку страхування житла

Страхування житла є одним з основних терміна для двох різних типів страхових полісів.
1. Головна Страхування: Ця поліс покриває структури вашого будинку, у випадку, якщо вона пошкоджена або знищена у зв’язку з будь-яким фізичним або техногенної катастрофи.
2. Страхування домашнього майна: Ця політика буде захистити ваші цінності та інші предмети побуту.
Важливо купити стандартний охоплення, який бере до уваги всі фактори в будинку.
Страхування житла як правило, охоплюють фізичну будівлі і матеріали, використовувані для будівництва будинку. Коли ви купуєте політики страхування житла, переконайтеся, що вона буде охоплювати структуру будинку.

Ви повинні також розглянути питання, у вашому будинку, як дорогу електроніку, меблі, цінні книги і т.д. Переконайтеся, що вони належним чином захищені купівлю угоду, яка забезпечує покриття додому змісту. Це також має бути включене в політику, яку ви купуєте.

Ось деякі поради щодо скорочення ви премій страхування житла.

1. Використання пристроїв безпеки для підвищення безпеки:
Спробуйте встановити деякі пристрої безпеки у вашому домі, як детектори диму, Ригельні замки, вогнегасників, пожежної сигналізації і т.д. Якщо у вас є один або два встановлені у вашому домі, попросіть знижку.
2. Підтримуйте свій кредитний рахунок якомога вище:
Головна Страхування компаній використовують свій кредитний рахунок в якості індикатора відповідальності. Теорії є більш відповідальним окремих тим менше претензій вони будуть мати. Так, страхові компанії дають більш низькі ставки для тих осіб, які краще кредитний рейтинг.
3. Об’єднайте свої страхування автомобіля з домашнім страхування:
Більшість страхових компаній пропонують знижки для прийняття страхування Вашого автомобіля з домашнього страхування. Іноді може заощадити до 30% на загальний рахунок страхування. Також, ви отримаєте зручний тим, що один агент для Вашого будинку і страхування автомобілів.
4. Підтримувати вас додому добре:
Більшість страхових компаній пропонують знижки для підтримки вашого будинку в гарному стані. Вони запропонують економія для нового даху, електричних, вентиляції та кондиціонування, сантехніки оновлення.
5. Переконайтеся, що ви застраховані вашого будинку за правильну суму:
Дізнатися, що нова вартість будівництва будинку за квадратний фут і помножте його на вашій площі. Саме таку суму вашого будинку повинні бути застраховані. Компанії не будуть платити більше, ніж те, що він буде коштувати для відновлення будинку так чи інакше, тому переконайтеся, що ви застраховані правильно.
6. Тримайтеся подалі від низьких франшиз:
Франшиза вашій частині претензії, які повинні бути виплачені до страхова компанія платить за претензії. Чим нижче франшиза, тим вище премія буде ваш. Збільшення вашої франшизи від $ 500 до $ 1000 можна заощадити до 20% у ваш премію. Пам’ятайте, що ви ніколи не повинні підняти франшизу до рівня, який ви не могли дозволити собі платити.
7. Попросіть вашого агента знижки ви маєте право на:
Задайте ваш страховий агент, щоб переконатися, що ви отримуєте 100% від страхування житла знижки, які ви можете претендувати. Деякі страхові компанії мають знижки, які інші не роблять. Деякі пропонують знижки, що більшість ніколи не мріяли б як знижки, такі як 55 і пенсіонери, для некурців, військової служби, правоохоронних органів, одного батька знижки і т.д.
8. Придбати страховку на сайті:
Постарайтеся зібрати якомога більше онлайн котирування як можна і порівняти їх, щоб отримати кращі ставки. Крім того, переконайтеся, що ви купуєте будинок страхування від відомих страхових компаній з хорошою репутацією.