Поради, щоб отримати кращий план медичного страхування

Якщо Ви по магазинах для плану медичного страхування останнім часом, ви знаєте, що це часто вже не доступним для середньої людини. Для працюючої матері та / або батька, часто вибір між наявністю страховки і платити за інші речі, такі, як орендна плата, електрику, і продукти харчування.

Доступності страхування, коли все інше здається взяти верх просто не можливо для більшості людей робочого класу. Тим не менш, ви не можете дозволити собі не мати його небудь. Так що ж вам робити? По магазинах навколо для найкращою ціною було б очевидною відповіддю. Перше, що вам потрібно зробити, перед ходити по магазинах, щоб з’ясувати, який тип медичного страхування ви думаєте, що потрібно.

Є деякі моменти, які допоможуть вам пільговим тарифом. Якщо ви некурящий, ви можете отримати кращий тариф. Оскільки знижки різні для різних страхових компаніях, вам дійсно потрібно для порівняння. Вам потрібно базове покриття, яке охоплює госпіталізації або амбулаторного послуг? Чи думаєте ви більше уздовж ліній візитів до лікаря, які несуть в собі більш високі щомісячні витрати?

Якщо ви не впевнені, що покриті або те, що робить страхування вище ви, безумовно, є деякі питання, щоб запитати страхового агента. У Вас є страховка через свого роботодавця? Якщо це так, чи достатньо цього? Вам потрібно з’ясувати, що мінімальні вимоги, і якщо це у вашому бюджеті.

Хороший план медичного страхування може бути рятівником. Ви ніколи не знаєте, коли ви збираєтеся в ній потребує, так що ви платите щомісячні премії, щоб він, коли це необхідно для хвороби або травми. Якщо ви рідко користуєтеся вашої страхової, ви можете спробувати сплачувати вищі франшизи. Ви будете платити трохи більше, коли вам потрібно використовувати його, але з цим планом, ваші щомісячні платежі підуть вниз.

Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб зберегти ваші страхові внески доступної суми. Деякі компанії мають більш низькі щомісячні ставки, якщо у вас є сім’я плану. Ви як і раніше є франшиза однак, на ваш вибір буде відображати самі низькі ціни доступні для щомісячної премії.

Багато людей не можуть дозволити собі простий з планів медичного страхування, особливо для сім’ї, щоб вони вирішили застрахувати головним годувальником у родині. Таким чином, якщо особа, яка підтримує сім’ї захворює, вони покриті. Іноді це єдиний варіант в сім’ї є.

Для хвороби, у багатьох містах і селищах є клініки, які засновані на ваших доходів, які S штраф за простій завданням. Однак, якщо ваша проблема є більш серйозною, що ти робити без страховки, щоб покрити ваші медичну допомогу? Хто буде піклуватися про вашу сім’ю, поки ви хворі? Така ситуація для багатьох працьовитих людей, які не можуть дозволити собі страховку. Вони знаходяться в безвихідну ситуацію.

Деякі сім’ї обоє батьків працюють, а іноді один або інший має другу роботу. Пошук голими мінімальне страхове покриття, так що в разі хвороби вони можуть підтримувати свою сім’ю це найкраще, що може бути зроблено. Знайти хороший план медичного страхування, що є доступним не легко, але це може бути зроблено.