Поради, щоб знизити ставки страхування автомобіля

Коли ви перебуваєте поза дивлячись на новий або старий автомобіль, ви завжди дивіться на ціну і обчислення в розумі чи ні ви можете дозволити собі платежі. Але одна з речей, які ви повинні також враховують є вартість страхування автомобіля для даного транспортного засобу. Зараз, більш ніж будь-коли раніше, ставки страхування автомобіля грають головним чинником у визначенні того, скільки це буде коштувати вам сісти за кермо цього автомобіля кожен місяць.

Одне з головних питань в умах більшості споживачів є наявність або відсутність «дешевих» страхування автомобіля варто. В ідеальній ситуації, ви ніколи не будете використовувати його в будь-якому випадку, так як ви не плануєте потрапити в аварію, маючи ваш автомобіль вкрадений, що мають автомобіль загорітися, або з когось вкрасти шин і бамперів з нього. Але ми живемо не в ідеальному світі, і ви не можете передбачити, що може трапитися, так що автомобілів страхові компанії повинні грати роль у тому, скільки грошей ви з метою вбити цю машину.

Лі “дешеві” страхування автомобіля дійсно покрила тебе? Ви повинні взяти час, щоб прочитати все, що дрібним шрифтом, і прийняти таке рішення. Це все прописано, і повинно бути прописано законом, але багато людей не приймають час, щоб прочитати все, що дрібним шрифтом, і лише виявивши, що на них не поширюється, коли вони повинні подати позов. Наприклад, якщо гілка дерева падає на ваш автомобіль і складає його, якщо ви не читали дрібний шрифт, ви не розумієте, що ваш автомобіль не поширюється якщо дерево дуба. Для сосни або в’яза, ви б були розглянуті, але не з дуба.

Хоча це може здатися дурним, наприклад, це не так вже далеко від істини, коли ви подивіться на деякі винятки, які знаходяться в “дешевих” політику страхування автомобілів. Тобто не можна сказати, що всі дешеві страхові поліси автомобілів містять абсурдні винятку охоплення, але ви не знаєте, що, поки ви не поспішайте, щоб прочитати дрібний шрифт в галузі політики, які повинні намітити саме те, що й не покривається. Якщо ви не поспішайте, щоб прочитати, що, або що ще гірше, просто взяти слово страхового агента за це, як вам не соромно.

Як і все інше, ви повинні переконатися, що ви порівнюєте яблука з яблуками, щоб ви знали, хто дійсно має кращі ціни. Якщо одна політика значно дешевше, ніж інший політикою, бути детективом, і пошук, щоб з’ясувати, чому. Ви, ймовірно, виявите, що дешевше політики не включає покриття крадіжки, або що франшиза становить $ 1000 замість $ 250, або величезна різноманітність інших предметів.

Щоб зберегти автомобіль страхування якнайнижче, переконайтеся, що ви порівнюєте яблука з яблуками, а й дотримуватися таких правил:

1. Розглянемо сам автомобіль. Різні автомобілі мають різні швидкості, і це не тільки на основі вартості транспортного засобу. Деякі автомобілі більш затребувані для викрадачів, деякі з них легше вкрасти, деякі з них дійсно бідних рейтингу безпеки при зіткненні і т.д. Якщо ви закохані в трьох різних автомобілів, фактором у різні вартості страхування для кожного.

2. Розглянемо франшизи. Ваші премії будуть відрізнятися за $ 100 проти $ франшиза 250 або $ 500 або $ 1000. Відзначимо також, що ви можете зазвичай мають різні суми франшизи для різних речей, наприклад, $ 250 франшизи зіткнення, але $ 100 франшизи на крадіжку. Ви можете зменшити ваші премії за рахунок підвищення вашої франшизи.

3. Подумайте про придбання автомобіля з протиугінною і / або запобіжних пристроїв в ньому, або якщо він не обладнаний таким чином, розглянути ці речі встановлені. Але перш ніж зробити, дізнайтеся, скільки вони будуть знизити страхування автомобіля, тому що з деяких політик пристроїв не вправі вносити помітну різницю.

І загальний кращий спосіб зберегти ваші страхування автомобіля якнайнижче, щоб піклуватися про свій автомобіль і їздити обережно. Завжди замикайте вашу машину, і їздити обережно, спостерігаючи розміщені обмеження швидкості і дорожні знаки. Рухомих квиток порушенні отримує повідомили в компанію страхування автомобіля, який, ймовірно, підняти ставки в якості результату.