Поради тримати ван безпечний

Ван страхування повинен охоплювати найбільш провідних і правового випадковостям і хороші дешеві ван страхування можуть також нести додаткові функції, такі як відновлення після аварії, повна розбивка покриття, домашній старт, деякі європейські кришкою і як, як транспортний засіб у разі аварії та необхідності ремонту. Коли мова заходить про захист ваших ван від крадіжки, то деякі основні заходи безпеки, необхідні для перевірки найбільш страхових полісів і деякі додаткові заходи, які можна вжити принесе вартість премій вниз.

Деякі функції безпеки легко і дешево додати в свій фургон, а деякі є більш дорогими. Ваші міркування будуть частково залежати від: вартість вашого фургона, чи потрібно тримати дорогих інструментів та обладнання в його без нагляду в рази, а чи є додаткові функції безпеки є необхідною умовою вашої ван страховий поліс або додаткового обладнання, що призведе до зниження Ваша премія.

Деякі основні двері, очевидно, потрібно, але є інші, більш складні механізми на ринку, які ви могли б розглянути. Засуви можуть бути встановлені на задній і бічних дверей вашого фургона і захищений від несанкціонованого втручання після установки. Вони можуть працювати або механічного ключа або з віддаленого брелока. Slam блокує автоматичне блокування і закріпити двері в закритому стані. Це особливо корисно для доставки водіїв, які змушені залишати свої транспортного засобу та його вантажу без нагляду, роблячи поставки, залишивши фургон і вантажний уразливими для крадіжки. Замок шолома захищатиме від цієї проблеми і дозволить вам швидко і безпечно займатися своїми справами. Кришка armaplate блокування інший додатковий, який повністю упаковує ваш фургон двері замком і ручкою, а також додавання сталева пластина всередині дверей.

Інтер’єр ван безпека також важлива для безпеки, а також протиугінні причин. Ван коробки можуть бути використані для зберігання і прикріплені до внутрішньої ван, при цьому не повинно знімних Вам потрібно перевезти інструмент або інше обладнання з вами. Ван перебирання сталі або плексигласу екрані, що встановлений позаду водія і пасажира, який запобігає злодіїв перелізти через місця, і захищає водія і пасажирів від можливих переміщень вантажу при різкому гальмуванні. Можливо також, щоб відповідати сталевих грат на задніх вікон, які запобігають злодіїв введення таким чином, але як і раніше зберігають видимість для водія. Замки запалювання повинен прийти, як в стандартну комплектацію більшості сучасних автомобілів, у той час сигналізації та іммобілайзери GPS і інші додаткові послуги, які ви могли б розглянути.

Деякі інші заходи, які ви можете розглянути, щоб знизити вартість вашої страховки може включати ведення ваш фургон в гаражі або на диску, якщо доступні для вас, приймаючи додатковий курс водіння, водіння добре і підтримки хорошого водіння запису, зберігаючи вашу претензій немає бонус при оплаті за будь-яку невелику аварію пов’язаних ремонт і мають більш високу добровільної надлишок на вашій страховий поліс фургон. Він також допомагає, якщо ви можете заплатити за ван страхування все за один раз, а не дорожчий варіант щомісячного прямого дебету.

Якщо ви можете реалізувати всі або більшість з цих ідей, то швидше за все, ви виграли? T зіткнулися з якими-небудь проблемами в кожному разі. Крім того, зусилля, необхідних для здійснення цих ідей буде погашатися робить його набагато простіше для вас, щоб отримати вичерпну дешеві ван страхування, яка дасть вам душевний спокій і переконайтеся, що ви охоплені, якщо щось сталося.