Поради про те, як уникнути обману автострахування

Авто страхування зловживання і шахрайство стало справжньою проблемою в останні кілька років, оскільки було зростання шахрайства звіти і диверсифікація схем використані для впливу жертвами шахрайства. Справа дійшла до точки, де багато водіїв вважають, що авто страхування котирування і ціни вони отримують занадто високі через велику кількість шахрайських позовів до страхових компаній. Насправді, кожному поданому за допомогою насильства або шахрайська схема в кінцевому рахунку, призводить до загального збільшення ціни для всіх споживачів, які навіть не стикалися шахрайства на своїх власних.

Для того, щоб звести до мінімуму ризик авто страхового шахрайства та зловживань, а також захисту законних власників автомобілів не ставали жертвами незаконних схем, страхові компанії і експерти рекомендують наступні п’ять корисних порад, які захистять вас платити за образливі претензії:

1. Зверніться до страхової компанії як можна швидше, коли в кінцевому підсумку в результаті нещасного випадку. Ви можете зателефонувати Вашого страхового представника, перш ніж викликати поліцію, щоб надати всю інформацію про аварію. Ви будете проінформовані про право ремонтних майстерень, юридичні консультанти та послуги з оренди автомобілів у використанні. Нерідко ці представники третього учасника частина шахрайських схем.

2. Використовуйте тільки ремонтних майстерень воліють вашої страхової компанії або ви є загальними с. У багатьох випадках шахрайських схем пов’язані певні ремонтні майстерні які можуть встановлювати більш високі для виготовлення стандартним ремонтом і зловживати вашої страхової претензії.

3. Будьте обережні, буксирних компаній, які прибувають до місця аварії. Ви можете закінчити справу з буксирною компанії, який отримує комісійні за направлення клієнтів до конкретних магазинах ремонт або інші послуги, які будуть стягувати вам більше, ніж у реселерів вашої страхової компанії.

4. У випадку, якщо ви поранені під час аварії і повинні використовувати медичні послуги, відстежувати всіх процедур, рецептів і лікарів ви отримуєте відхід від того, щоб порівняти записи з вашою страховою компанією пізніше. Іноді неточності в цих записів може бути ознакою страхового шахрайства, що, в кінцевому рахунку відображаються в страхові тарифи.

5. Ніколи не підписуйте порожні документи або будь-які контракти або форми, не читаючи їх першої буксирування водій вантажівки, працівник ремонтної майстерні, юрисконсульт або постачальник медичного обслуговування, дасть вам. У багатьох випадках шахрайських договорів пропонуються для підписання під час стресу, що жертва проходить і після аварії. А потім ви можете бути зобов’язані за законом платити за речі, які ви не очікували.

Завжди переконайтеся, щоб отримати авто страхування котирування від компанії готові боротися і розслідування шахрайських дій або страхової зловживань. Це питання підтримки клієнтів, і якщо ваш провайдер не хочуть мати справу з речами, як, що, зобов’язуючи, щоб ви платили вищі страхові внески незалежно від того, ви стали жертвою шахрайства чи ні, ви напевне не хочете застрахувати свій авто з таким постачальником. Так що ваш авто страхування котирування від страховика, що ви дійсно можете довіряти. В іншому випадку ви можете в кінцевому підсумку платити більше грошей і стати жертвою страхових зловживанням хтось робить гроші.