Поради про те, як отримати кращий план медичного страхування

Наявність плану охорони здоров’я є дуже важливим. Це не має значення, навіть якщо ви дуже здорово. У випадку щось несподіване відбувається зараз, це заощадить вам багато грошей. Як ви отримуєте кращий план медичного страхування для Вас і Вашої родини, яка включає в себе як ваші унікальні потреби, а також бути економічно ефективним?

Навіть якщо наявність плану охорони здоров’я робить коштувати вам грошей, він може виявитися дешевше, ніж не мати його взагалі. Проблема в тому, що вибір кращого план медичного страхування може бути досить складним, як ви намагаєтеся отримати найнижчу цитату, яка буде виконувати всі ваші вимоги.

Що ви робите?

1. Дізнайтеся про кожен вид покриття. Ця вправа може бути повчальною вправа для вас. Ви дізнаєтеся, які є в наявності і виду варіантів, які вплинуть на ваші фінанси.

2. Перелічіть ваші вимоги. Ви хочете знати, що саме вам потрібно, так що коли ви дивитеся на отримання найнижчою ціною, ви не пропустите жодного з ваших потреб, якщо ви так вирішите.

3. Розгляньте вартість. Однак, майте на увазі якість і спадкоємність.

Плата за послуги плану. Ви можете вибрати лікаря. Страхування частково або повністю від вартості.

Організації з підтримки здоров’я (ОПЗ): Існує фіксованою абонентської плати, що підлягають виплаті з невеликим або без франшизи. Тим не менше, якщо ви бачите провайдера, який знаходиться поза планом, ви, ймовірно, доведеться платити за рахунками.

Preferred-провайдер організацій (ППО): Існує можливість вибору з групи провайдерів, які за контрактом з вашим страховиком, щоб запропонувати послуги по обліковій ставці. У цьому випадку, ви отримуєте більшу гнучкість, якщо вам потрібно до лікарів поза планом.

Якщо ви знаходитесь на свій власний, ви повинні будете зробити подальші дослідження, як знизити вартість. Якщо ви залишите вашу роботу, кобра (Консолідований бюджет Омнібус примирення закону) вмирає, і дозволяє зберегти ваше здоров’я охоплення.

Ви повинні використовувати відкладені податкові облікові записи, використовуючи дані про здоров’я заощадження і гнучкі рахунки витрат. Це дозволяє виділити до оподаткування доларів, щоб оплатити з власної кишені витрати на медичне обслуговування.

4. Подивіться на варіанти доступні для вас.

Якщо ви працюєте на хорошій компанії, її ймовірність, що ви можете отримати менш дорогої медичної страховки для Вас і Вашої родини, а більшість з цих компаній пропонують групі Плани по догляду, де частина премії, що сплачуються компанією.

Існують також приватні та охорони здоров’я уряду плани доступні, що буде в змозі покрити свої майбутні медичні рахунки.

У США існує цілий ряд державних охорони здоров’я планує доступні, як Medicare, державна дитяча програма медичного страхування, і Medicaid. Проте, не кожен може претендувати на ці плани. Якщо ви не відповідаєте вимогам, то виймаючи приватне плані охорони здоров’я й інший варіант.

З приватного медичного страхування, ви повинні ходити по магазинах для здоров’я котирування план відходу з різних компаній. Роблячи це, ви зможете дізнатися про різних охорони здоров’я планує кожна компанія пропонує, а також знати, який пропонує найкращою ціною найкращий огляд.