Поради про те, як отримати доступне страхування котирування будинку

Пошук шляхів на скорочення кількості, яке відображало б на домашньому страхування цитати зі страхових компаній може бути зроблено зручно, якщо ви знаєте істотних факторів для розрахунку премій. У більшості випадків, ваш страховий поліс стає занадто дорогим через додаткових функцій, які ви як і раніше платити, навіть якщо ви не маєте потребу в них. Це може значно збільшити вартість вашої премії. Для того, щоб уникнути таких додаткових витрат, ви можете розглянути можливість аналізу того, які частини вашого будинку вимагає охоплення надаються страховими компаніями. Ці процедури можуть ефективно вкладати величезні знижки на премію, не впливаючи на захист, що Ви представите на вашому домі.

По-перше, ви можете отримати більш низькі котирування страхування житла, вибравши більш високу франшизу. Франшиза суму, яку ви готові платити до оплати, що страхова компанія буде охоплювати як зазначено на умовах політики. Збільшення суми на Вашій франшизи можуть збільшити витрати, коли інцидент відбувається. Однак це було б на користь вам у зниженні суми, яку ви повинні заплатити на вашій премії. Хоча це може бути небезпечно, це може бути альтернативним варіантом для тих, хто хоче платити менше за свій страховий поліс.

При покупці будинку, переконайтеся, що у вас є сукупний збиток андеррайтингу біржовий бюлетень. Цей звіт дозволяє вам визначити, які частини вашого будинку може збільшити суму, яка буде відображатися на вашому котирування страхування житла. Розміщення Вашого будинку також можуть мати значний вплив на цитати, що страхові компанії будуть надавати. Якщо ваш будинок знаходиться дуже далеко від пожежної станції або поліцію, страхові компанії можуть стягувати більш високі в порівнянні з тими, які знаходяться в безпосередній близькості від надзвичайних повідомлень. Ці види інформації можна рахувати до покупки будинку, якщо ви ретельно на мінімізації вартості страхового поліса для вашого будинку.

Безпека вашого будинку і інший істотний фактор, який приведе в більш низькі премії. Будинок з належного захисту таких областях, як руйнують доказ вікна та вогнетривкі стіни можуть допомогти вам у значно знижує вартість, які будуть з’являтися на котирування страхування житла. Крім того, ви також можете звернутися до страхового агента до покупки страхового поліса, як можна ефективно зменшити суму, яку ви будете платити на вашій премії.

Введення додаткових функцій на вашому домі може також збільшити або зменшити суму на котирування страхування житла. Додавання функцій безпеки, таких як охоронна сигналізація і протиугінних замків може допомогти вам отримати розумну знижку на страхування котирування. Однак, поставивши басейн на ваш будинок може збільшити ризик дорожньо-транспортних пригод на вашому домі. Це може ще більше збільшити суму, яка буде з’являтися на вашій премії. Щоб переконатися, що існує мінімальний вплив на вашу страхову вартість, ви повинні правильно включати необхідні заходи щодо забезпечення безпеки на вашому рекреаційних об’єктів.