Поради про те, як купити страховку власник будинку

Якщо ви плануєте придбати будинок або квартиру, ви повинні мати страховий господаря будинку. Він не тільки захистять Ваш будинок інвестиції, це також є вимогою, коли ви купуєте будинок. Страхування житла захищає вас, фінансово, у разі, якщо ваш будинок пошкоджений або потребує ремонту.

Перевірте, які страхові компанії у вас є для вашого автомобіля. Назвемо цю компанію і подивитися, якщо вони несуть додому страхування. Якщо вони вам могли б отримати премію знижка на наявність декількох страхування з ними.

Є багато типів покриття на вибір при купівлі страхування власник будинку. HO-1 є основним типом для захисту вашого майна від 11 загроз, які включають пожежа, вандалізм, удару блискавки, крадіжки, основні поломки і переповнення водою з водопроводу. HO-5 поліс покриває всі, крім повені, війни і землетруси.

Якщо Вам необхідно застрахувати свій будинок від стихійних лих, вам потрібно купити окреме страхування квартири. Ще одне міркування, перш ніж купувати домашніх страхових полісів, щоб зробити оцінку того, скільки це буде коштувати для вас, щоб відновити ваш будинок в разі його пошкодження або знищення.

Страхова компанія має свої власні керівні принципи для оцінки витрат додому заміни як вони ставляться до відповідної премії. Звичайно, чим вище заміна витрати, тим вище премії.
Премій за страхування власник будинку також розрізняються залежно від того, де ви живете, вартість вашого будинку, ваш термін перебування у вашому домі, і кількість страхових випадків у вашому районі. Так, навколо магазину й порівняти провайдерів страхування житла, щоб отримати кращу пропозицію для вашої родини.

Якщо ви хочете заощадити на страхуванні квартири, шукати способи, які можуть допомогти отримати більш низькі премії. Наприклад, ви можете встановити систему безпеки або протипожежного захисту.

Якщо ваш район схильний повеней, ваш фундамент і меблів не поширюється якщо у вас немає окремого страхування від повеней. Іншими словами, знати свої основні ризики і зробити щось про це, щоб зробити його безпечним лиха.

Залежно від вашої страхової компанії, є політики, які охоплюють вміст вашого будинку. Знати, які пункти є частиною страхування власників будинку. Це можуть бути цінні речі, такі як ювелірні вироби, дорога техніка, комп’ютери, твори мистецтва та багато іншого.

Є також вершників, які можна додати на покриття витрат на проживання, коли ви повинні зупинятися десь у той час як ваш будинок був відремонтований. Інший покриття, що ви повинні перевірити в ваш відповідальності у разі, якщо гість отримує травму по зісковзування вашої сходах. Існує тип кондо страхування, яке покриває відповідальність витрат під час вашої відсутності.
Збільшення вашої франшизи. Це може заощадити до 25% за 5 років або 7-літнього періоду. Коли ви платите низьку франшизу на страхування власник будинку, ви витрачаєте свої гроші особливо якщо ви ніколи не подав позов.

Нарешті, у вас є для підтримки хорошого кредитного рейтингу. Коли страхова компанія знає, що у вас є гарне становище кредиту, ви можете отримати хороші ставки страхових внесків за страхування власник будинку.