Поради про те, як заощадити гроші на страхування автомобіля

Купівлю автомобіля не легко. Це насправді простіше вибрати і придбати автомобіль, ніж це купити покриття для нього. Тим не менш, ви не можете мати і власний автомобіль без страхування автомобілів. Що станеться, коли ви стикаєтеся випадково? Чи готові ви платити за весь збиток, заподіяний вашому автомобілю?

Страхування автомобіля допомагає людям фінансово, коли вони потрапляють в аварії і їх автомобіль буде пошкоджено. Кожен потребує нині охоплення і потрібно у великій кількості країн, щоб він, до тих пір, поки у вас є автомобіль. Тим не менше, ціни настільки високі в даний час, що багато людей шукають способи, щоб отримати дешевший премій. Ось декілька порад про те, як заощадити гроші на страхування автомобіля:

1. Відвідування різних компаній і порівняти витрати на види страхування, які вони пропонують. Ціни також залежать від страховика ви обираєте, оскільки є декілька з них доступні і всі вони пропонують різні збори, знижки і цитатами, тому конкуренція жорстка між різними провайдерами охоплення. Переконайтеся, що ви обираєте той, який відповідає вашому бюджету і, найголовніше, той, який відповідає вашим потребам краще.

2. Постарайтеся, щоб отримати поліс для Вашого транспортного засобу від тієї ж компанії, де ви застосували для Вашого будинку, страхування здоров’я і життя, якщо вони пропонують всі ці послуги. Це найкраще, що ви робите це, якщо ви хочете зберегти, тому що більше політики ви отримуєте від однієї компанії, тим більше знижки ви можете отримати від них.

3. Підтримувати чистоту, хороший послужний водіння. Якщо вам вдасться уникнути нещасних випадків і інші речі, які, може виникнути проблема на ваш автомобіль для, ймовірно, на рік, то, ваш провайдер може знизити вартість вашої політики. Якщо ви потрапляєте в одну навіть просто випадково, що ваш страховик може стягувати вищу ціну на наступний рік. Отже, якщо ви хочете заощадити на грошах, їздити безпечно, ретельно і правильно. Крім того, не використовувати ваш мобільний телефон під час водіння, чи будете ви використовувати його для введення повідомлень або зателефонувавши, не пити і рухатися і навіть не розглядають робити наркотики. В принципі, ви просто повинні бути повністю відповідальним для того, щоб отримати більш низькі страхові внески.

4. Якщо ви молодий, студент водій і ви хочете знижку, інша справа, що ви можете зробити, щоб отримати більш дешеві тарифи, отримуючи і підтримка вражаючої класах, поки ви не випускник коледжу. Будучи в змозі отримати і продовжувати отримувати хороші оцінки покаже, що ваш страховик ви відповідальна людина, тому, ви також здатні керувати зріло. Таким чином, ваш провайдер буде пропонувати вам знижку на страхування автомобіля.

5. Сплачувати вищі за Вашою франшизи. Якщо ви платити більш високу ціну на вашій франшизи, тим ціна на вашій політиці буде зменшуватися. Ви просто повинні бути готові платити вашої франшизи, не проблема взагалі.

6. Чи не підписатися на, або вибрати будь охоплення, які вам не потрібні. Наприклад, якщо ваш автомобіль дуже старий і майже збиралися здаватися на вас, то ви дійсно не потрібні зіткнення або всеосяжним, так як це буде просто марною тратою грошей, якщо ви будете ремонтувати автомобіль, який дуже старі.

7. Спробуйте знайти інші знижки. Попросіть вашого постачальника або агента, якщо їх компанія пропонує інші знижки.

Є й інші чинники, які визначають вартість охоплення корабля, наприклад, якщо ви живете в районі, де рівень злочинності високий, то, ціни, швидше за все, підноситься також.