Поради на зниженні витрат на страхування

Багато автовласників турбує необхідність скоротити свої витрати. Або через горезвісної фінансової кризи або просто тому, що сімейний бюджет потребує додаткових грошах, все більше і більше водіїв шукають ефективні способи, щоб знизити свої витрати на страхування. І хоча деякі вибирають ризикований шлях падіння їх охоплення до голих мінімумів і навіть збирається застрахований в недостатній мірі, інші думають про правові можливості отримання адекватного охоплення за нижчою ціною. На щастя для останнього, Є способи, щоб отримати саме те, що вам потрібно на меншу суму грошей. І якщо ви один з таких водіїв, наступні поради, безумовно, допоможе вам отримати конкурентні пропозиції Автострахування:

Придивіться до цін

Це має бути на верхній частині списку, незалежно від того, що ви купуєте: страхування авто або нового телевізора. З великою кількістю можливостей і незліченних джерел продуктів і послуг багато людей схильні забувати про можливість економії грошей порівняння покупки може забезпечити. А у випадку авто страхування, це означає отриманні як багато цитати з різних провайдерів, як це можливо. Не одержати самі ранні Ви натикаєтеся, потрібно якийсь час для вивчення ринку і отримати принаймні п’ять цитати з різних страхових компаній авто в вашому районі. Тільки це може допомогти вам заощадити сотні доларів щороку. Так чому б залишаючи за цю можливість?

Отримати всі знижки, ви можете вибрати для

Знижки не те, що ви зазвичай чуєте від вашого постачальника послуг страхування авто, але це не означає, що вони не існують. Більшість провайдерів просто не рекламують їх, якщо, якщо вони хочуть, щоб залучити нових клієнтів. Насправді є багато різних знижок ви можете вибрати. Перш за все, якщо ви студент, ви можете подати заявку на хорошу знижку, якщо ваш студент середнє В і вище. Але ви повинні надати документи, що підтверджують ваш гарний середньому кожен семестр. Якщо ви встановите додаткові функції безпеки, такі як прочитане подушки безпеки, додаткові ремені безпеки, протиугінні пристрої та інших, то ви також можете отримати знижку. Тим не менш, зверніться до страхової компанії про конкретні доповнень перед установкою. Якщо ваш річний пробіг не так вже й великий, і ви використовуєте ваш автомобіль від випадку до випадку, то ви можете вибрати для низької знижкою пробіг. Більшість постачальників автострахування мають межу 10 000 миль на рік для водія, щоб претендувати на цю знижку. Водії, які пішли в оборонних та безпечні курси водіння може також отримати знижку. Нарешті, в результаті чого частина місцевого клубу авто також може мати свої переваги, так як часто членство в такий клуб надає знижки для своїх членів.

Збільшення Вашої франшизи

Цей захід ефективна, але при неправильному використанні може призвести до серйозних фінансових дискомфорт. Франшиза суму грошей, яку ви повинні платити з власної кишені, перш ніж страхування ногами дюйма і чим вище ця сума тим нижче ваші премії. Стандартна франшиза встановлена ​​в $ 250 і, збільшивши його до $ 500 ви можете отримати до 20% падіння у вашій премії. Ви можете натиснути ваші франшизи до $ 1000 і отримати ще більш низькі премії. Тим не менш, завжди переконайтеся, що ви можете дозволити собі франшизу ви вибрали, в іншому випадку немає ніякого реального сенсу в тому, автострахування ви змушені вступити в борги тільки, щоб отримати охоплення. Тому встановіть ваші франшизи відповідно.