Поради з водіння взимку

Для канадців сніг і лід просто ще одна частина зими. Вони обидва можуть бути небезпечні для водіїв, є поради, щоб залишатися спокійним, якщо коли-небудь мілину, і ті, для того, щоб автомобіль повністю готовий до поїздки в цих типах дорожніх умов.

Підготовка є ключем до безпечного водіння в зимовий час. Tune вікна є необхідно виконати до початку сезону вражає так, що автомобіль готовий до майбутню погоду. Зимові контрольні заграти можна знайти в Інтернеті для того, щоб механік перевіряє машину ретельно і, що не існує ніяких сюрпризів на дорозі. Наявність автомобіля комплект для надзвичайних ситуацій також корисна.

Водіння в погані погодні умови можуть призвести до нещасних випадків і травм. Сніг і лід може зробити видимість невизначеним. Обидва повинні бути видалені так, щоб шматки з них не заважати водіння або інших транспортних засобів. Рідини омивача вітрового скла також зручна для зберігання лобове скло ясно.

Планування поїздки є кращим способом, щоб дізнатися те, що автомобіль проти, як автомобільним, так і мудра погода. Залиште рано, так що є багато часу, щоб дістатися до місця призначення, не поспішаючи і носити мобільний телефон на випадок надзвичайних ситуацій.

Газ Інша справа, що ви можете отримати мілину і занадто далеко для дозаправки. Танк, який завжди знаходиться більше половини повного допоможе зберегти конденсації, а до газопроводу від замерзання. Тепла автомобіль на відкритому майданчику, тому що гараж може заповнити з окисом вуглецю і привести до серйозних травм або навіть смерті.

Після приготування, щоб вийти на відкриту і зледенілих дорогах водіння має бути повільним. Швидкі руху може призвести до аварій. Фари повинні бути так, що на лід і інші водії можуть бути видні.

Чотири Друге правило добре для навчання, як тримати безпечну відстань між автомобілями. Задні колеса автомобіля вперед має бути видно, коли він зупинитися і піти трафіку. Це важче зупинити на льоду і снігу.

Тримайте очі вперед до дороги так, що видимість залишається високим. Заметіль може зменшити видимість теж. Чорний лід це стан, коли лід не побачити на дорогах, поки не стало надто пізно. Вибігу це кращий спосіб, щоб ковзати через ці плями.

Сніг на землі може бути чудо. Іноді це не хороший, хоча. Щоб уникнути зовнішній вигляд скла снігу зносу. Це допоможе з яскравістю і може допомогти з втомою. Остання порада полягає в лікуванні снігоочисники і розповсюджувачів, як якби швидка допомога або пожежна машина. Вони не повинні бути передані на дорогу, якщо вони не не може бути попереджено.

Низька видимість може призвести до аварії на дорозі. Є прості правила, щоб слідувати, щоб гарантувати, що дорожньо-транспортні пригоди не трапляються в цих умовах. Чотири способи мигалки повинні бути вимкнені та обігрівачі повинні бути включені. Висока боби, яких слід уникати, а також. Водіння повільно і обережно це кращий спосіб подорожувати, коли вид знаходиться під загрозою. Ні круїз-контроль і використання другорядних доріг не може бути використана, якщо шосе занадто небезпечно або переповненим.

Деякі дорожні умови є занадто серйозними, щоб навіть спробувати проїхати. Крижаний дощ є одним з них. Там немає шини, що існують для запобігання ковзання і ковзання. Там також не повинно бути ніяких водіння, коли заметілі і відключень відбувається. З дороги у безпечне місце і повернутися, коли умови краще.

Проїжджаючи через погану погоду це одне, але стає на мілину на відкритій дорозі може стати ще небезпечнішою. Екстремального холоду може призвести до фатальних наслідків, так тримайте шкіра покрита і робити тягнеться зберегти кров циркулює.

Найголовніше, щоб робити, коли мілину, щоб залишитися в машині і не ходити за допомогою. Тримайте машину з працюючим двигуном, але тільки на короткий проміжок часу. Це дозволить зберегти сніг від покриття вихлопної труби і газ не вичерпаються. Нагрівач буде працювати і тримати речі теплі, але вікна повинні бути зламаний, коли двигун працює так, що чадний газ не заправити машину.

Мілину, сподіваюся, не буде тривати довго, але є кілька речей, які можна зробити, щоб інші могли знайти автомобіль. Вночі аварійної зупинки може бути використаний і в денний час зав’язати яскравий предмет одягу навколо антени так, що автомобіль може бути виставлений.