Поради для інвестування в змінні ануїтети

Найбільш важливим фактором при спробі вирішити, яка фіксована рента придбати є гарантованою швидкістю. Тим не менш, це не є особливістю змінні ануїтети, і часто клієнти важко знати, як знайти кращий змінної договір ануїтету для них. З змінні ануїтети, важливо порівняти всі деталі контракту і пошук кращий продукт, який має найширший набір можливостей і низькі збори.

Хоча це означає читання всі дрібним шрифтом, проспекту насправді краще місце для початку. Потенційні клієнти повинні дивитися на план, який має широкий спектр інвестиційних можливостей, так що диверсифікація може бути досягнута в портфелі ануїтету. В ідеалі, змінний ануїтет повинні запропонувати субрахунків, які варіюються від високих темпів економічного зростання до ультра-консервативної.

Рекомендується, щоб вкладення діляться на менш ніж у чотирьох субрахунків для досягнення хорошого рівня диверсифікації. Індивідуальний вибір сегмента ринку буде насправді залежить від толерантності до ризику з ануїтету, яка буде змінюватися з плином часу. Перед будь-яким змінний ануїтет купується, важливо розуміти рівень ризику, пов’язаного з інвестиціями. Політики з широким спектром субрахунків дозволяє інвестору мати інвестиційних можливостей в плані як їх толерантність до ризику зміни рівня протягом усього їхнього етапах життя.

Інші фактори, які слід враховувати при шукає договору виведення і здатися звинувачення, графік виведення заряду, плата за управління, межі перерозподілу портфеля, і можливість розгону життя. Кращий змінні ануїтети є ті, які пропонують найнижчі збори в цих категоріях.

Портфоліо межі перерозподілу важливі, тому що це та сума, яку інвестор має право переміщати кошти з одного субрахунка на інший. Плани іноді допускають лише одну перерозподілу на квартал або один перерозподілу на місяць. Чим вище перерозподіл межі, тим краще для покупця.

Нульовий інтерфейсних навантаження інвестицій і стислий графік виведення також елементи, які слід шукати при купівлі плану. Як правило, плата за зняття коштів в діапазоні від 2 до 10% порівняно з фазою ауту. Кращий змінної контрактів ануїтету усунути плата за зняття коштів протягом п’яти років. Контракти, які знижують плату, але ніколи повністю не видалити його слід уникати. Крім того, кращі контракти пропонують більш низькі ставки зборів управління. Управлінський гонорар повинен бути в діапазоні 1%, але не більше 2%.

Ще один критерій, щоб розглянути є кари вільний вихід посібник. Суми, зазначеної в проспекті продукту є рівень, що клієнт може виведенні щорічно, не несучи штраф. Хорошим політика дозволяє рівні 8% або більше. Висновок рівні 10% дуже добре. Важливо розуміти, що деякі договори ануїтету змінної застосувати висновок посібник доходу тільки. Це обмеження ефективно запобігає висновок початковій премії кари безкоштовно протягом перших кількох років дії контракту. Це не головне обмеження для більшості клієнтів, але це повинні бути розглянуті.

Таким чином, при ухваленні рішення про змінної ренти, воно не може бути так просто, для покупця, так і для покупця фіксовану політики. Однак, звертаючи пильну увагу на деталі і дослідження проспекту різних контрактів допоможе інвестору прийняти оптимальне рішення.