Поради для отримання потрібної кількості домашнього страхування власника

Коли Ви робите покупки онлайн для домашнього страхування власника важливо, що ви зосереджені на отриманні потрібної кількості покриття для ваших потреб. Поки ціна страхового поліса важливо, страхування житла є те, що ви не можете дозволити собі бути без.

Якщо у вас є іпотека на ваш будинок, ви повинні довести, що у вас є страховка, навіть якщо це просто дешевий страховий поліс домовласника, щоб задовольнити умовам іпотеки. Оскільки така політика є щорічним, ви не можете просто оформити страховку, щоб отримати іпотеку. Вам потрібно надати документи, що підтверджують страховий щороку до тих пір, як ви погашенні гроші ви займаєте.

Якщо ваш будинок повинен був бути частково або повністю зруйновані, ви були б в змозі дозволити собі замінити його на свій розсуд? Дев’яносто дев’ять відсотків домовласників не в змозі зробити це, навіть якщо вони збудовані або купили будинок без іпотеки. Ось чому важливо мати достатнє освітлення у вашій домашній страховий поліс, щоб покрити витрати на заміну вашого будинку і своє майно.

Є два типи покриття входить в стандартний страховий котирування будинку. У вас є покриття на вашу власність, яка включає в себе ваш будинок, господарські споруди і будь-які ваші особисті речі. Якщо ви понести збитки через крадіжки, пожежі або небезпеки названий в політиці, страхова компанія буде виплачувати суму грошей вказаним у полісі або у вигляді одноразової виплати або в якості платежу будівельника ви наймаєте, щоб зробити ремонт або відновлення.

Інший тип покриття, що у вас є в стандартній страховий поліс для вашого будинку є те, що страхування цивільної відповідальності. Це допоможе оплатити судові витрати і витрати на медичне обслуговування, якщо хтось поранений на вашу власність і подає до суду на вас за збитки.

Для того, щоб визначити, скільки покриття вам потрібно, ви повинні дивитися на те, що це буде коштувати вам замінити вашого будинку і майна в поточних цінах. Ви не можете дивитися на те, що це буде коштувати вам, коли ви придбали або побудували, бо ціни виросли з тих пір, навіть якщо це була всього лише рік тому. Це сума грошей, яку ви повинні будете замінити ваш будинок і мінімальна сума покриття ви повинні шукати в будинку страхування власника.

Як правило, типовий безкоштовне страхування будинку цитує стані особисті речі мають охоплення рівний половині покриття на вашому домі. Щоб отримати ручку на суму покриття вам дійсно потрібно, було б корисно провести інвентаризацію всіх ваших володінь.

Це включає в себе одяг, побутову техніку, меблі, електроніка, ювелірні вироби, хутра, художні роботи і все, що ви є, що ви цінуєте. Загальна сума може означати, що вам доведеться збільшити суму покриття на ваш будинок так, що ви отримаєте те, що вам потрібно, щоб замінити ці елементи.

Стандартний будинок власника страхового поліса робить висвітлювати деякі події, які можуть призвести до пошкодження вашого будинку, наприклад, зламаною труби води. Однак, якщо ви живете в регіоні, де повені відбуваються на щорічній основі, можливо, доведеться дивитися на доплачуючи за специфічний охоплення, якщо ви отримати пошкодження в результаті таких випадків. Зазвичай пошкодження від вітру, блискавки і сніг або лід покритий як звичайний небезпеки, але малоймовірно, що ви зможете отримати страховку від землетрусів.