Поради для молодих водіїв страхування, навички водіння, обслуговування автомобілів, безпеки дорожнього руху

У сучасному світі великих вантажних автомобілів, повний дисків, розкішних седанів, спортивних автомобілів і зростання перевантаженості руху, водіння значну відповідальність. Вона може бути складною для молодих недосвідчених водіїв, щоб вийти на дорогах. Приймати правильні рішення на дорозі і поза його (у зв’язку з проведенням ремонтних автомобіля і страхування) може означати різницю між життям, смертю, або величезні фінансові втрати.

Важливо розвивати гарні навички водіння. Це означає, що всі водії повинні бути особливо обізнані про свої околицях, щоб уникнути нещасних випадків і травм для себе або інших. Коли ви перший відчуває радість від водіння freeedom, що може дати вам, легко випустити з уваги відповідальності, яка пов’язана з цією свободою: ви зараз в управління великі, потужні машини, які можуть викликати травми і пошкодження, якщо це не використовується належним чином.

Є багато способів, щоб відтворити його в безпеці, поки на дорогах. Учня драйверів і недосвідчені водії повинні бути особливо курсі того, що відбувається навколо них. Скорочення відволікатися і перебування зосереджені на завданні допоможе. Це значить, не вимикаючи мобільний телефон, не маючи на навушники або музику дуже голосно у разі, якщо ви не чуєте звуковий сигнал роги або в надзвичайній ситуації, а не намагатися з’їсти і диск – не багатозадачність! – І відкладав до емоційних розмов, ви припаркувалися, і так далі. Навіть якщо ви хороший новий драйвер, необхідно брати до уваги інших людей на дорогах, які не можуть бути настільки ж компетентні і які можуть поводитися непередбачувано.

Деякі інші міркування включають в себе: якість доріг, погодні умови, шкільні зони, припарковані машини, втому і раптові зміни у швидкості руху. Іноді трафік буде надшвидкий і кілька разів він буде стоп-енд-гоу. У житлових районах водії повинні сповільнитися і бути в курсі пішоходів, особливо дітей і літніх людей. Обмеження швидкості, часто нижче, тут також – не попастися перевищення швидкості! У місті буде більше трафіку, зі світлофорами і пішоходами на кожному розі, і водії, які, можливо, є більш агресивними і впевненими – вони знають, куди вони йдуть і йдуть туди щодня, вони будуть менш терплячі з водіями, які не впевнені, доріг.

Всі ці різні умови руху зажадають водія, щоб зробити швидку і різні рішення в рази. Практика та досвід є кращим способом, щоб звикнути до різних умов водіння. Проте, молодий водій повинен уникати незнайомих і складних дорожніх умовах на перший, в той час як вони будують довіру контролю та manouveuring транспортного засобу. Дощовий день не є ідеальними навчання до двигуна днів. Часто кращий спосіб впоратися з незнайомій обстановці трафік перестрахуватися при русі повільніше, сигналізації завчасно, і тримати очі на дорозі перед вами. Зверніть увагу, планувати заздалегідь. Читання карти і плануєте свою поїздку, перш ніж поїхати додому, щоб зрозуміти, де ви повинні піти також зробити водіння менш напруженим. Це набагато краще бути готовим і обережними при русі, ніж ризикувати причиною нещасного випадку або поранити когось.

Вибір автомобіля ви їдете також значна – уникати ситуацій, коли новий водій повинен керувати транспортним засобом з великим двигуном, що вони не їздили раніше. Якщо, з деяких причин, недосвідчений водій буде брати на себе відповідальність транспортного засобу вони не знайомі з вони повинні практикувати водіння автомобіля або вантажівки на стоянці або на тихій вулиці, щоб вони могли ознайомитися з потужністю двигуна і повороту в першу чергу. Втрата контролю над транспортним засобом дуже страшно – і втратити контроль над великою, потужний автомобіль може мати руйнівні наслідки – одна з найгірших речей, які можуть статися з будь-яким водієм. Розумна річ, щоб зробити, це переконатися на практиці водіння автомобіля незнайомій перш ніж увійти в громадський проїжджої частини.

Але нещасні випадки можуть статися. Це надзвичайно важливо для всіх водіїв – але particualrly недосвідчені водії – мати адекватне страхування автомобіля, тому що, якщо ви потрапили іншому автомобілі, ви будете повністю відповідальні за збитки вам викликати – на майно і людей, які можуть бути залучені, в тому числі себе. Це може коштувати вам тисячі доларів. (Уявіть собі, врізався в Porsche в перші кілька років на дорогах! Яким би великим, що законопроект може бути?). Не кажучи вже, що це злочин, щоб водити машину без страховки. Переконайтеся, що ви адекватно охопити – в Австралії, бази страхування, обов’язкового третіх осіб (CTP), не може бути достатньо, і страхування цивільної відповідальності або повне страхування автомобіля може бути кращим вибором. CTP охоплює інших людей у ​​разі аварії, але не власності, а не вам, якщо ви боляче, і в усьому винен.

Ще один чудовий спосіб для новачків, щоб не ризикувати, це переконатися, що Ваш автомобіль регулярно перевірятися на проблемах і добре підтримується. Чи є безпечними шинами? Чи є у неї нафту? Зробіть всі вогні роботі? Чи має ваша робота роги? Ваш рульової колонки в доброму робочому стані? Ваші гальмівні колодки досить товста? Це також гарна ідея, щоб перевірити стан доріг і погодні умови до здійснення поїздки. Зміна погодних умов може здивувати новим драйвером, недосвідчені при їзді через бурі і туман. Дороги можуть стати слизьким, а іноді і видимість може бути скорочені до нуля, що робить його надзвичайно важко рухатися. Кращий спосіб для початківця водія, щоб уникнути небезпечних дорожніх умовах планувати заздалегідь і взяти час, щоб перевірити прогноз погоди – особливо під час тривалих поїздок між штатами. Намагайтеся уникати поганої погоди і будівництво зон.