Поради для здоров’я, як алкоголь викликає психічні та моральні зміни.

Перетворюючої сили або алкоголю дивовижно, і часто жахливо. Здається, щоб відкрити шлях входу в душу для всіх класів дурним, божевільним чи злоякісна духів, які, до тих пір, поки він залишається в контакті з мозком, можуть утримувати володіння. У цій статті ми обговоримо в глибокому впливі алкоголю на здоров’я людини. Чоловіки з найдобріших природи, коли тверезий, часто діють як нелюди, коли п’яний. Злочини та посягання вчиняються, яка шок і ганьба винних коли хвилювання сп’яніння помер. Посилаючись на цю тему, доктор Генрі Манро каже:

“Схоже, з досвіду пан Флетчер, який приділяє багато уваги на випадки п’яниці, із зауваженнями пан Данн, в його« медична психологія », і з спостережень моїх, що є деяка аналогія між нашої фізичної та психічної природи, бо, як фізична частина з нас, коли його потужність в занепаді, стає сприйнятливим хворобливих впливів, які, у розквіті сил, буде ходити по ньому без ефекту, тому, коли психічна (синонімом моральної) частина мозку має свою здорову функцію порушених і до спаду шляхом введення отрути хворобливе, як алкоголь, людина так поставлений в умови тоне в розпусті, і «стає безпорадним предметом сили зла”, які безсилі проти природи вільний від хворобливого впливу алкоголю “.

Різні особи страждають по-різному одним і тим же отрутою. Indulgence в алкогольних напоях може діяти на одному або декількох головного органів, і, як необхідний наслідок його, прояви функціональних порушень буде застосовувати в таких розумових сил, як ці subserve органів. Якщо поблажливості бути продовжена, то, або з несамовитого харчування або органічне ураження, прояви раніше розроблене тільки в пориві сп’яніння може стати постійним, і закінчуються в безумство або Дні народження Dypso-манії. М. Flourens перший вказав на те, що деякі хвороботворні агенти, при введенні в струм кровообігу, як правило, діють в першу чергу і особливо на одному нервового центру в перевазі до іншої, що, в силу деякого спеціальної виборчої спорідненості між такими хвороботворними агентами і деяких гангліях. Таким чином, в хитаючись ходою людини напідпитку, ми бачимо вплив алкоголю на функції мозочка на знецінення своїх повноважень координації м’язів.

Деякі письменники про хвороби розуму зробити особливим натяк на цій формі безумства називають “dypsomania ‘, в якому людина має невтомну спрагу алкогольними напоями тенденцію само рішуче, як і маніакальне смертоносного манія, або неконтрольоване бажання спалити, звані піроманію, або красти, називається клептоманія.

Homicidal манії.
—————

Різні тенденції вбивство манії у різних людей часто тільки годувала в дію, коли струм крові був отруєний алкоголем. У мене був випадок людини, яка, коли його мозок був такий схвильований, сказав мені, що він випробував саме нестримне бажання вбити або поранити когось, причому настільки, що він може час від часу ледь стримався від дії, і було зобов’язані утримуватися від будь-яких стимуляторів, щоб, в невдалий момент, він міг би присвятити себе. Таунлі, який вбив панночка його любові, за що і був засуджений до в’язниці в божевільні для життя, отруїв його мозок з бренді і содовою водою, перш ніж він скоїв необдуманий вчинок. Бренді стимулювало в дію певних частин мозку, які придбали таку силу, щоб підкорити своїй волі, і поспішати йому виконання страшний вчинок, виступав проти, так, щоб його здоровому глузду і його звичайні бажання.

Що стосується піроманію, кілька років тому я знав, що трудящі людина в заміському селищі, який, всякий раз, коли у нього було кілька склянок пива в трактирі, хихикав б від захвату при думці про стрілянину стеки певні джентльмена. Проте, коли його мозок був вільний від отрути, більш тиха, більш доброзичливий чоловік не міг бути. На жаль, він став залежним від звички сп’яніння, і, одного разу вночі, у стані алкогольного збудження, звільнені деякі стеки, що належить його роботодавців, для яких він був засуджений протягом п’ятнадцяти років у колонії-поселенні, де його мозок ніколи не буде знову alcoholically порушених .

клептоманія.
———–

Далі, я наведу приклад клептоманії. Я знав, багато років тому, дуже розумний, працьовитий і талановитий молодий чоловік, який сказав мені, що всякий раз, коли він пив, він ледве міг витримати, спокуса злодійства все, що траплялося на його шляху, але, що ці почуття ніколи не турбувала його в інший час. Одного разу вдень, після того як він був віддаючись разом зі своїми друзями-робітники в напій, його воля, на жаль, був пригнічений, і він взяв з особняка, де він працював деякі статті варто, для яких він був звинувачений, а потім засудили до термін позбавлення волі. Коли на волі він мав щастя бути розміщені серед деяких добрих осіб, вульгарно називають непитущих, і, від добросовісного мотиви, підписаний застави, тепер більше двадцяти років тому. З цього часу і до теперішнього моменту він ніколи не відчував непереборне бажання яка так часто оточують його в питну днів прийняти те, що було не його власне. Більше того, ні прийменника на землі вже не могло спонукати його смак будь-якого лікеру, містять спирт, відчуваючи, що, під його впливом, він може знову впасти свою жертву. Він має впливове становище в місті, де він проживає.

Я знаю деяких дам з гарного положення в суспільстві, який після обіду або звана вечеря, і після прийняття різні келихи вина, не міг встояти перед спокусою взяти додому будь-яку невелику статтю не свої власні, коли можливість пропонується; і хто, на їх тверезі хвилини, повернулися їх, як якщо б воно було помилкою. У нас є багато випадків, записаних в нашій поліцейські звіти про панове положення, під впливом алкоголю, вчинення крадіжок з найнікчемніших статті, згодом повернуті власникам своїх друзів, які можуть бути враховані, психологічно, той факт, що воля була на час повністю придушений тонким впливом алкоголю.

Втрата психічної ясності.
————————

Алкоголь, будь то у великих чи малих дозах, відразу ж порушує природний функції розуму і тіла, в даний час, пропущених найвидатніших фізіологів. Доктор Брінтона каже: «Психічні гостроти, точності зачаття, і делікатність почуттів, всі до цих пір протистоїть дії алкоголю, що максимальні зусилля кожного з них несумісні з прийомом будь-яких помірна кількість ферментированной рідини. Дійсно, є чи покликання, яке вимагає вмілого та точним зусиллям розуму і тіла, або який вимагає збалансованого здійснення багатьох факультетах, що ні ілюструє це правило. Математик, гравець, метафізик, більярдист, автор, художник, лікар, б, якби вони могли проаналізувати їх досвід правильно, в цілому згодні в твердженні, що одне скло часто достатньо, щоб взяти, так що сказати, гостроту розуму і тіла, а також зменшити їх здатність щось нижче того, що є відносно їх вдосконалення роботи.

Поїзд був обумовлений недбало в одну з великих станціях Лондоні, працює в інший потяг, загинули, в результаті зіткнення, шість або сім чоловік, і поранивши багатьох інших. Зі свідчень в ході слідства з’ясувалося, що охорона була рахуватися тверезим, тільки у нього було дві склянки пива з одним на попередній станції. Тепер, розмірковуючи психологічно, ці дві склянки пива, ймовірно, важливу роль у знятті краю від його сприйняття і розсудливість, і виробництво недбалості або сміливість дій, які не мали б місця під охолоджування, помірного впливу напою вільним від алкоголю . Багато людей зізналися мені, що вони не те ж саме після прийому навіть одна склянка пива або вина, що вони були раніше, і не може повністю довіряти собі після того, як прийняв це одне скло.

Погіршення пам’яті.
———————

Погіршення пам’яті є одним з ранніх симптомів алкогольного розлади.

“Це”, говорить доктор Річардсон, “поширюється навіть на забудькуватість з найпоширеніших речей, щоб імена знайомих осіб, до дат, до обов’язків повсякденного життя не дивно, теж.”, Додає він, “ця невдача, як і те, що вказує , у віці, в епоху другий просто дитячість і забутті, не поширюється на речі з минулого, але обмежується подіями, що проходять по старих спогадів розум зберігає свою владу,. на нові вона вимагає постійного наведення і самозабезпечення “.

У цьому провал пам’яті природа дає серйозне попередження, що неминуча небезпека є під рукою. Ну для звичного питущого, якщо він послухав попередження. Якщо він не зробить, симптоми більш серйозного характеру буде, з часом, розвивати себе, а мозок стає все більше і більше хворих, закінчуючи, може бути, в постійному безумства.

Розумових і моральних хвороб.
————————–

Ментальних і моральних захворювань, які занадто часто слідують регулярне вживання алкоголю, у нас є хворобливі записи в притулок даними, в медичних показань і в наших повсякденних спостережень і досвіду. Вони настільки повної і різноманітною, і сунув так постійно на нашу увагу, що дивного в тому, що чоловіки не бояться запускати жахливі ризики навіть у те, що називається помірне вживання алкогольних напоїв.

У 1872 році спеціальний комітет палати громад, призначений “розглянути кращий план для контролю і управління звичних п’яниць,” покликані деякі з найвидатніших медиків у Великобританії, щоб дати свідчення у відповідь на велику ряд питань, що охоплюють кожну тему в межах запит, з патологією сп’яніння до практичної корисності забороняють законів. У цьому свідоцтві багато говорилося про вплив алкогольної стимуляції на психічний стан і моральний характер. Один лікар, доктор Джеймс Крайтон Браун, який, у десятирічний досвід як керівник божевільні, звернув особливу увагу на відносини побутове пияцтво до божевілля, уважно вивчивши п’ятисот випадків, показав, що алкоголь, приймати в надлишку, проводиться різними формами психічних захворювань, з яких він згадав чотири класи: 1. Манія Potu чи алкогольної манії. 2. Манією підозрілості. 3. Хронічний алкоголізм, характеризується провал пам’яті і здатності судження, з частковим паралічем зазвичай закінчувалися смертельно. 4. Dypsomania або непереборна тяга до алкогольних стимуляторів, проявляти себе, пароксизмально, і з постійною відповідальністю до періодичних загострень, коли тяга взагалі стає неконтрольованим. Цією останньою формі захворювання, він каже: “Це неминуче пов’язане з певними порушеннями інтелекту, і пристрастями і моральних сил.”

Д-р Олександр Peddie, лікар над практикою тридцять сім років “в Единбурзі, дала, у своїх свідченнях, багато чудові екземпляри моральних збочень, які послідували продовжував пити.

Зв’язок між божевіллям і пияцтво.
—————————————–

Д-р Джон Nugent сказав, що його досвід з двадцяти шести років серед божевільних, привели його до думки, що є дуже тісний зв’язок між результатами зловживання алкоголем і безумства. Населення Ірландії скоротилося, за його словами, у два мільйони двадцять п’ять років, але не було такої ж кількості безумства тепер, що було раніше. Він пояснив це, значною мірою, на поблажливість в напій.

Доктор Артур Мітчелл, комісар з колоди Безумства в Шотландії, показали, що надмірне вживання алкоголю викликало велику кількість безумства, злочинності і злиднях цієї країни. У деяких чоловіків, за його словами, звичний питної призводить до інших захворювань, ніж божевілля, тому що ефект завжди в напрямку схильності, але він упевнений, що є багато, у яких є чітка схильність до божевілля, хто б уникнути цього жахливе завершення але для пиття; надмірне вживання алкоголю в багатьох осіб визначенні безумства яких вони є, у всякому разі, схильний. Діти п’яниці, він далі сказав, знаходяться в більшій пропорції ідіотські, ніж інші діти, а в більшій пропорції самі стають п’яницями, вони також більшою частки відповідальності перед звичайної форми придбаної безумства.

Доктор Уінслоу Forbes вважав, що в звичний п’яниця всю нервову структуру і особливо мозку, став отруєний алкоголем. Усі психічні симптоми, які ви бачите супроводжуючих звичайні інтоксикації, зауважує він, результат від отруйного впливу алкоголю на мозок. Це мозок, який в основному здійснюється. У тимчасові пияцтвом, мозок стає в ненормальному стані харчування, і якщо ця звичка зберігається протягом багатьох років, нервова тканина сама стає пронизана спирт і органічні зміни відбуваються в нервовій тканині мозку, виробляючи страшне, що й жахливих хронічних безумством, яке ми бачимо в божевільних будинках, простежується повністю звички сп’яніння. Великий відсоток страшні психічних і церебральних порушень може, він заявив, сходять до пияцтво батьків.

Д-р Д.Г. Dodge, наприкінці нью-йоркської Asylum Inebriate державі, які, с. Доктор Джозеф Перріш, дав свідчення перед комітетом Палати громад, сказав в одному зі своїх відповідей: “з надмірним вживанням алкоголю, функціональний розлад незмінно з’являються, і жоден орган не буде більш серйозно постраждати, і, можливо, порушення , ніж мозок Це показано на алкоголіків ослабленим інтелектом, загальної слабкості розумових здібностей, часткової або повної втрати почуття власної гідності, і від’їзд сила самовладання;. всі з яких, діючи разом, поставити жертву на милість і розпусного хворобливого апетиту, і зробити його абсолютно безсилі, за його власним неозброєним зусилля, щоб домогтися його відновлення після хвороби, яка руйнує його. ” І додає: “Я тієї думки, що існує” велика подібність сп’яніння і божевілля.

“Я рішуче думку, що колишній зайняв своє місце в сім’ї захворювання, як помітно, як його брат-близнюк безумства, і, на мій погляд, а день не за горами, коли патологія перші будуть повністю зрозумілі як і так само успішно, розглядаються як останній, і навіть успішніше, так як він більш в межах досяжності, а щогодини контролю людини, який, мудро здійснює і науково вводити, може запобігти сп’яніння від виліковних грані можливого в невиліковним божевіллям “.

Генеральний знецінення факультетів.
———————————–

Доктор Річардсон, кажучи про дію алкоголю на розум, дає наступну сумну картину його наслідків:

“Аналіз стану розуму індукованих та підтримується безкоштовним щоденним вживанням алкоголю, а пити, розкриває особливий порядок фактів. Прояви взагалі не вдається виявити Воздвиження будь-які міркування владу в корисне або задовільному напрямку. Я ніколи не зустрічався з екземпляром у таку вимогу до алкоголю було зроблено. Навпаки, підтвердив алкоголіків постійно говорять, що для роботи тієї чи іншої, що вимагає мислення та уваги, необхідно відмовитися від деяких звичних пияцтво для того, щоб мати холодну голову для важкої роботи.

“З іншого боку, досвід у переважній більшості на користь спостереження, що використання” продає алкоголь здатності до міркування, “роблять слабкі чоловіки і жінки легкою здобиччю нечестивих і сильні, і призводить чоловіків і жінок, які повинні знати краще в кожному класі страждань і пороку. Якщо, таким чином, алкоголь ослабляє причина, яка частина психічного Конституція не підноситися і збуджують? Це збуджує і підносить тих тварин, органічна, емоційні центри розуму, який, у двоїстої природі людини , так часто перетинаються і проти того, щоб чиста і абстрактного мислення природа, яка піднімає людини над нижчими тваринами, і це правильно здійснюється, трохи нижче, ніж ангели.

Вона збуджує гірші пристрасті людини.
——————————–

Захоплюючі цих центрів тварина, воно дозволяє вільно всі пристрасті, і дає їм більш-менш неліцензійного владу над людиною. Вона збуджує гнів, і коли вона не приводить до цієї крайньої, він тримає розум примхливим, дратівливим, незадоволеним і прискіпливим …. І якби я був у вас через всі пристрасті, любов, ненависть, хіть, заздрість, жадібність і гордість, але я повинен показати вам, що алкоголь міністрам всіх їх, що, паралізуючи причини потрібно від від цих пристрастей, які чудово Регулювання розуму, який ставить людину над нижчими тваринами. Від початку і до кінця свого впливу він підкоряє розум і встановлює пристрасті безкоштовно. Аналогій, фізичне і психічне, є досконалими. Те, що послаблює натяг судини, які живлять організм належного порядку і точності, і, тим самим, дозволяє вільно серця до насильницької надлишку і неприборканого руху, розпушує, також, причину і дає волю пристрасті. В обох випадках, серце і голова, на час, в гармонії, їх баланс порушений. Людина спускається ближче і ближче до нижчим тваринам. Від ангелів він ковзає все далі і далі.

Сумно і страшна картина.
—————————

Руйнівний вплив алкоголю на організм людини справжнього розуму, нарешті, сама сумна картина свого впливу. Найбільш естетичні художник не може знайти ангела тут. Всі тварини і тварини гіршого типу. Пам’ять безповоротно втрачено, слова і дуже елементи мови або слова забув переміщених не мають сенсу в них. Лють і гнів стійкі та пустотливий або попускає і імпотентом. Страх на всі сфери життя, недовіра з усіх боків, горе об’єднані в повний відчай, безнадія в постійну меланхолію. Звичайно, ні Pandemonium, які коли-небудь мріяв поет може зрівнятися з тією, яка існувала б, якщо всі п’яниці світу загнали в один смертний sphere.The вище статті про здоров’я поради не допомогли нам визначити вплив алкоголю на здоров’я людини і на його психічному та моральної поведінки.

Як я ходив серед тих, хто фізично постраждалих з алкоголем, і виявили під різні маскування імені смертельних захворювань, болю і це накладає штрафи на тілі, картина була досить жорстокою. Але навіть це меркне картину, як я викликати в уяві, без польоту фантазії, спустошення якого той же агент завдає на думці. Сорок відсотків., Вчений суперінтендант Colney Hatch, доктор Шеппард, говорить нам, що з тих, хто були приведені в притулок, що в 1876 році, були так принесений внаслідок прямого або непрямого впливу алкоголю. Якщо факти всіх притулках були зібрані приділено однакову увагу, те ж саме буде казка, я боюся, буде сказано. Що потрібно нам, щоб показати подальше руйнівну дію на людський розум? Pandemonium п’яниць; великій сцені перетворення цієї пантоміми напій, який починається з, помірність! Нехай вона більше ніколи не забудуть тих, хто любить своїх ближніх, поки, завдяки їх зусиллям, вона не буде закрита назавжди. ”

[Пункти, згадані в цій статті, для загальної інформації. будь-яка особа, що має над захворюваннями повинні проконсультуватися з кваліфікованим лікарем]