Поради для гоління витрат на медичне страхування

З темпами витрати на охорону здоров’я, є деякі загальні речі, сенс ви можете зробити, щоб зменшити витрати на вашого загального здоров’я. Ми всі дуже зайняті привести життя, але ми повинні взяти тайм-аут нашого часу дивитися на ці загадкові заяви, які ми отримуємо від постачальника медичного страхування, щоб зрозуміти, що вони насправді говорять. Занадто часто, ми визнаємо, що письмова заява як «останнє слово» з цього питання, коли ми повинні бути насправді суперечка покриття суми, яку компанія медичного страхування виплачується на конкретні претензії.

Давайте подивимося на приклад, щоб проілюструвати цю точку. Ви йдете до лікаря для огляду, і він хоче, щоб запустити деякі аналізи крові на вас. Добре, це має сенс, у вас не було крові запустити протягом декількох років, так що хай він це робить. Кілька тижнів потому, ви отримаєте заяву поштою від вашої страхової компанії говорять, що загальна вартість процедури аналізу крові, у тому числі малюнок крові, тести і аналіз результатів коштувати $ 500.

Далі вам відзначити, що компанія медичного страхування намагається змусити вас почувати себе краще, зазначивши, що вони покриті $ 300, які стоять, залишивши вас з балансом $ 200 до приділити лікар або клініка, яка робила роботу крові. Почекай, де у вашому здоров’ї догляду страховий поліс написано, що для цього типу процедури, вони тільки збираються, щоб покрити 60% вартості? Швидше за все, ви не знайдете такої заяви, якщо ви йдете на кожному слові вашої політики з дрібними зубами.

Що ж відбувається з дуже багато людей, що вони просто зітхають і виписати чек на кабінет лікаря для цього $ 200 і не думаю про це знову. За винятком, вони будуть думати про це знову наступного разу лікар пропонує аналіз крові, коли вони знижуватимуться пропозицію лікаря, і, можливо, пропустити щось важливе, що може бути ознакою наближається серйозного захворювання.

Те, що ви повинні зробити, це звернутися до страхової компанії і запросити письмове пояснення, чому вони тільки по 60% від цієї медичної процедури. Вони повинні вам пояснення, так як Ви є страхувальником з ними. Запит, що позов буде знову розглянуто страховою компанією, так як Ви не згоден з підсумками вони визначені. Вони зобов’язані зробити це для вас.

Результатом такого спору буде одним з декількох. Він не може мати ніякого значення взагалі. Або компанія медичного страхування може укласти угоду з кабінету лікаря або клініку, що обвинувачення повинно було бути всього $ 350 замість $ 500, а страхова компанія як і раніше платить $ 300, залишивши вас всього лише $ 50 балансу. Такі спори просила щодня, тому він повинен прийти, як не дивно, що ви сперечалися з ними.

Якщо компанія медичного страхування має суцільну лінію за позовом і відмовляється внести корективи, це може бути час, будуть шукати іншу компанію медичного страхування для Вас і Вашої родини. Ця галузь є занадто конкурентоспроможними, щоб дозволити собі не наступали, як це, і ви можете голосувати своїм гаманцем, перейшовши в іншу компанію. У вас є сотні варіантів на вибір.

Але якщо ви перейдіть компанії, переконайтеся, що ви розумієте, що покриває, а скільки вона покрита нової компанії. Так як у вас вже є медичне страхування, ви можете прийняти ваш час і переконатися, що всіх деталей, перш ніж зробити вимикач. Ви також можете зберегти існуючу страхування і доповнити його вторинного покриття, яка починає діяти, де першим кінчає з точки зору загального балансу повинен вийти зі своєї кишені.