Поради для водіїв коледжу Au

Так що багато чого змінилося … College – набір пов’язаних підлітка студентів сьогодні, здається, включають в себе тільки дебетові карти, ноутбук, телевізор з DVD-плеєр та мобільний телефон. Звичайно, ви думаєте, що ваша дитина відрізняється, але він насправді? Чи зможе він йти в ногу з відповідальністю водіння в університеті? Ви можете відповісти: “О, будь ласка, звичайно, він буде готовий. Він був кататися на машині по місту зі своїми друзями “. Так, це може бути так … Але думати про це, на другій – він веде навколо незнайомого міста, це територія абсолютно незнайомому йому. А це значить – багато пішоходів, кілька відволікаючих і різних напрямків.

Ось деякі корисні поради про те, як переконатися, що ваш підліток у безпеці на дорозі далеко від дому:

Перевірка автомобіля

Завжди потрібно перевірити вас малюка автомобіля, перш ніж він виїжджає в школу. Там можуть бути невеликі деталі, щоб кожен “незначним” особливість автомобіля. Почніть з фарами, рівень масла і шин.

є комплект автомобільної аварії

Комплект автомобільної аварії так само необхідно, як масло в машині. Там повинні бути наступні речі включені в нього: аптечка, ковдру, спалахів, ліхтарик, батарейки, з’єднувальні кабелі, ручка, папір, надзвичайні контактні номери і страховий поліс.

знайти необхідне

Батьки повинні приймати їх підлітка для приводу навколо коледжу. Він повинен знати шляхи до місцевого супермаркету, АЗС і різних центрах у випадку, якщо йому потрібно щось купити. Дитина повинна відчувати себе вільною бути головною людиною свого життя без того, щоб подзвонити своїм рідним і попросити їх, де можна придбати той чи інший продукт йому потрібно.

Паркування на території кампуса

Хороший батько також покаже його дитині, як припаркувати автомобіль. Більшість дітей помилку і зробити деякі основні помилки. Для того, щоб уникнути цього батьки повинні круїз навколо області з їх дитиною, показуючи йому, як це робити правильно і дати йому практикувати парковка. Важливо, щоб дати вашій дитині кілька порад про те, як припаркуватися під світлом, уникати зарослих ділянках, парк близько до вулиці або автобусної зупинки і бути в курсі вашого оточення.

умовами кампуса водіння

Водіння в нових умовах часто може зловити навіть кращих водіїв зненацька. Ось чому так важливо для студентів, щоб їздити обережно і зберігати пильність у будь-якій ситуації на дорозі.

пішоходів

Пішоходи є основною перешкодою на дорогах в кампусі області. Ваш малюк завжди повинні знати правила пішохідному переході, і всі кути.

викрадення автомобіля

Ваша дитина повинна знати, щоб захопити автомобіль, поки він буде у від’їзді. Не дозволяйте йому залишити цінні речі всередині, особливо з відкритим вікном.

не пити під час водіння

Розпивання не дозволене під час водіння. Споживання алкоголю є незаконним до 21. Порушення цього правила може призвести до серйозних наслідків.

страхування вашого студента коледжу

Якщо ваша дитина хоче, щоб ви ваш автомобіль, поки він знаходиться у коледжі, ви повинні взяти на себе відповідальність інформування вашого автомобіля страхової компанії про цей факт. Ставка з цього питання може змінюватись і може піти вниз, а також вгору.

Так що це були найважливіші зауваження, пам’ятаєте, коли Ви збираєтеся вітати вашої дитини у доросле життя. Він повинен відчувати себе в безпеці у своїй машині, захищені та поза небезпекою. Автомобіль не іграшка і зберігання Вашої дитини і автомобіль безпечним дві основні пріоритети на дорозі.