Поради для водіїв вантажівок транспортування вантажів високого ризику

З кожним високим ризиком, приходить високу нагороду. З водіння вантажівки вже будучи дуже високий ризик для всіх водіїв, багато компаній водіння вантажівки не висунули додаткове відповідальності транспортування вантажів високого ризику з їх вантажних автомобілів і водіїв.

Одні з найвищих ризиків вантажів, що перевозяться у США включає в себе фармацевтичні препарати, банкомати, електроніка, ювелірні вироби та багато іншого. Що робить їх високого ризику є потенційним пошкодженням вантажу і ризик крадіжки. ФБР вважає, що $ 15-30 млрд. доларів на рік губляться від вантажівки крадіжки вантажу. Це число також може бути кілька мало, тому що багато компаній Вантажоперевезення не повідомлятиме крадіжок їх страхові компанії зі страху збільшуючи ризик їх премій.

Захистіть ваш високий ризик вантажів, розуміючи вантаж, правильно його транспортування і зберігання мудре спостереження на ньому.

Перш ніж підписувати контракти, щоб прийняти пропозицію про роботу від клієнта, зрозуміти, що вантажі, які Ви збираєтеся завантажити, і розуміти мову, на контракти, яка пов’язує вас обов’язками. Страхові внески для водіїв вантажівок зросте більш дорогих або цінних вантаж. Мова в контрактах часто може призвести до плутанини або двозначні, які можуть плутають те, що обов’язки водіїв. Розуміючи ваші обов’язки як водія ви зможете зробити необхідні препарати, щоб захистити себе і вантаж.

Перед від’їздом з вантажем, переконайтеся, що у вас є право влади, дозволів та страхування, щоб зробити поїздку. Не маючи належних умов для їзди по дорозі може створити фінансові наслідки втраченого часу і грошей для обох сторін. Якщо ви не впевнені, що додаткові запобіжні заходи повинні бути прийняті відносно вашого покриття, запитайте у свого страхового агента, і вони повинні бути в змозі відповісти на всі ваші запитання.

Ще одним заходом обережності водії можуть прийняти це, щоб переконатися, що їхній вантаж надійно прив’язали дюйма Це часто сприймається як належне, коли робота руками завантажити вантаж, але не в змозі забезпечити утримання. Це не зашкодить прийняти 10-15 хвилин і подвійними ременями перевірки, замки, температури, кількості й інших змінних примірників залежно від навантаження. Це можу запевнити вас, що зміст зберігалися правильно з самого початку.

З такою великою кількістю вантажоперевезення увірвався, Heisted і вкрадені, це добре, щоб тримати очей на вашого вантажівки в усі часи. Водії можуть зробити це мій поточний замки на вантажівки до і після вони йдуть на паливо, продукти харчування та відпочинку. Вони можуть також переконатися, щоб звести до мінімуму час, проведений далеко від вантажівки (особливо у свідомо відомих кримінальних області). Узагальненому вигляді звітів покаже, що більшість вантажівок розбиті на або вкрадені у спокої зупинках і стоянках вантажівок з більш високим ризиком по вихідних. Будьте в курсі вашого оточення і обізнані про місця ви зупинитеся в.

Не дозволяйте високим ризиком вантажів налякати вас від ухвалення шанс. Розглянемо ризики і витрати з доставки вірші переваги і вигоди. Ви будете приємно здивовані, виявивши, що прийняття такий шанс може бути дуже процвітаючий для тих, хто може зробити це відбудеться.