Поради для бенефіціарів, які не може знайти поліси страхування життя

Основний сенс поліса страхування життя, щоб швидко сплатити бенефіціару певну суму грошей, щоб допомогти їм матеріально. Таким чином, ви можете собі уявити викликають тривогу можливості бенефіціару не в змозі знайти поліс страхування життя при переході застрахованої особи. Отже, що ж бенефіціарами робити в цій ситуації?

Якщо одержувач може знайти документи, вони повинні спочатку перевірить, чи є політика терміна або постійними також відомий як “все життя”-політики. Якщо це довгострокова політика, вони будуть отримувати тільки з нагоди втрати годувальника, якщо застрахований помер до терміну дії поліса закінчився. Якщо застрахована мали постійне страхування, одержувач отримає з нагоди втрати годувальника, поки політика залишається в силі, або “не оплачений” до передачі застрахованої особи. Однак, коли постійні провали політики страхування, більшість страхових компаній, або перейти на політику “розширений термін” політики використання грошової вартості, яка була накопичена в рамках політики, щоб заплатити за політики премій або перетворити політику “скорочення оплачений “політики, яка тримає політики постійно в силі, але зменшує втрати годувальника на основі грошової суми вартості поліса.

Якщо ви є бенефіціаром якої виникли проблеми негайно розміщення поліс страхування життя, немає ніякої необхідності, щоб потіти. Знайшовши політики і викупити його, ви будете отримувати вигоду смерті плюс відсотки, які були нарахування з дати смерті. Якщо політика провали, бо застраховані помер, вигодонабувачем збирає повну вигоду смерті плюс відсотки при пред’явленні копії свідоцтва про смерть, з політикою, навіть якщо політики погашається років після смерті застрахованої особи.

У тих випадках, коли бенефіціар не може бути розташований і страхова компанія знає, що застрахований помер, з нагоди втрати годувальника часто передані державі, де вона обробляється, як незатребуваного майна і чекає, щоб його знайшли. Держави підтримують бази даних, що перерахувати імена бенефіціарів втратив страхувальників, а в деяких штатах щорічно перераховувати імена та адреси одержувачів в місцевих газетах. У багатьох держав є сайти, де можна подивитися назву страхувальника, щоб побачити, якщо ви заборгували вигоди.

Хоча багато страхові виплати йдуть незатребуваними, тому що бенефіціар не може бути розташований, найбільш поширеною причиною неоплачених допомог у разі смерті, принаймні в короткостроковій перспективі, є нездатність одержувача для отримання поліса страхування життя інформації. Якщо ви знайшли себе в цій ситуації, наступні кілька корисних порад для виявлення втрачених полісів страхування життя: шукати докази виплачується премія, перебираючи старі чеки, перевірити старі заяви кредитної карти, так як застраховані, можливо, заплатив за допомогою кредитної картки; , і зв’язуватися з покійного колишнього роботодавця, щоб дізнатися, якщо він або вона страхова група життя.

Якщо хтось згадав вас в свій поліс страхування життя, вони хотіли отримувати користь, коли вони померли, і дуже важливо, що ви почитаєте їх бажання. Якщо ви підозрюєте, що хтось перелічені вами в якості бенефіціара, але не може знайти докази, розглянути контакт з компанією, яка надає допомогу в пошуку незатребуваною власності.