Популярний американський срібних доларів

Доларів American Silver були навколо мало не з початку часів – або принаймні назад в 1700-х роках! Щоразу, коли різні монети був вражений, це було зазвичай символічна для деякої частини нашої країни або на честь когось або щось особливе. Монета колекціонерів може мати поле день шукає безліч різних срібних доларів, які були розроблені протягом багатьох років. Хоча було б здорово, якби ми могли отримати в свої руки збір всіх американських срібних доларів, коли-небудь зроблених, але це буде дуже важко, якщо не неможливо. Проте, знаючи, що деякі з найбільш популярних американських доларах срібло може дати нові колекціонери загальне уявлення про те, що вони можуть шукати.

Американський срібний долар орел

Ця монета є офіційним срібної монети, який був помічений на всій території США протягом багатьох років. Вперше він був випущений для громадськості в 1986 році. Це найменування одного срібного долара і вдарив з 1 тройську унцію, гарантуючи монету бути 0,999 чистого срібла. Створення цієї монети прийшли з дозволу Конгресу Сполучених Штатів. Ця монета була вироблена в Сан-Франциско, Філадельфії і Вест-Пойнт, Нью-Йорк. Перед цієї монети Liberty ходьба при задньому показує величезний орел зі щитом перед ним і тринадцять зірок над його головою. Американський долар Silver Eagle використовуються для фінансування індивідуальних пенсійних рахунків (IRA).

Морган срібний долар

Кілька монет були настільки ж популярні і високо оцінена громадськістю та нумізматів як срібний долар Моргана. З 1878 по 1904 роки, Морган срібний долар можна було побачити в руках багатьох. Минуло кілька років, поки вони не відновили чеканку Morgan на один рік у 1921 році. Ця гарна монета отримала свою назву від Джордж Т. Морган, дизайнер відповідає за передній і задній частині монети. Справді, його монограму знаходиться на задній стороні монети близько шийки Свобода. Морган срібний долар зроблені з 0,77344 тройських унцій срібла за долар. Хоча було багато срібла Morgan долари плавають навколо, декілька з них були з Карсон-Сіті, що робить їх кілька рідкісних і дуже великим попитом. Коли справа доходить до американських срібних доларів, Морган срібний долар як і раніше є долар, який, здається, щоб зацікавити громадськість найбільше.

Долар світу срібло

Срібний долар світу є ще одним з популярних американських срібних доларів, які зацікавлені колекціонерів і суспільства в цілому, оскільки він вперше був введений в 1921 році. Срібний долар світу взяв на себе для срібного долара Моргана, коли його виробництво було зупинено. Що зробило це спеціальне долара в світі в тому, що це була пам’ятна монета на честь закінчення Другої світової війни дизайну цієї монети був Ентоні де Francisci. Peace Dollar карбувалися з 1921 по 1928, потім в 1934 і 1935 році і протягом короткого часу в 1965 році. У передній частині у цієї медалі є бюст Леді Свободи з орлом на спині. Слова СВІТУ знаходяться на нижній частині зворотному боці монети.