Помилки і пропуски для консультанти з маркетингу – для покриття непередбачених

У бізнесі маркетинговий консалтинг, в деякі дні стару приказку: “що може піти не так, піде не так,” залишається в силі. Хоча більшість зобов’язань за планом, ті, які не можуть призвести до розчарованого клієнта – або ще гірше, в судовому порядку.

Для захисту від високої вартості правового захисту або рішення, і багато консультантів з маркетингу та агентств купити помилки та упущення (E & O) покриття. Якщо ви, як і багато інших у своїй області, ви чули про цей вид страхування, але не може зрозуміти, що це таке, що воно охоплює, і чим він відрізняється від інших видів консультант страхового бізнесу.

Страховий бізнес зараз команда з E & O страхових агентів склав наступний список поширених запитань і відповідей, щоб пояснити E & O страхування і допомогти Вам вирішити, чи є це право для вас або вашого маркетингового агентства.

Чи є страхування професійної відповідальності та помилки та упущення страхування і те ж?

Так, терміни «помилки та пропуски страхування”, “E & O страхування” і “страхування професійної відповідальності” часто використовуються як синоніми. Цей вид страхування захищає ваш бізнес у разі, якщо клієнт стверджує, що він зазнав фінансових збитків через помилку або нагляду, внесені в ході доставки Вашого професійних послуг. У такому випадку, ваш страховий поліс буде платити за вашу правовий захист, а також будь-які законні фінансові компенсації для вашого клієнта, а також інші витрати, конкретні, викладених у політиці.

Щодо “загальне страхування відповідальності” – у тому, що інша назва для професійного освітлення відповідальності теж?

Ні, страхування загальногромадянської відповідальності зовсім інший вид страхування, який охоплює вас за претензії тілесних ушкоджень або матеріального збитку, або на вашому місці бізнесу або Вашого клієнта. Ці типи політик покриття витрат, якщо клієнт отримує травму під час відвідування вашого офісу, або якщо один з ваших співробітників випадкового пошкодження майна або хтось боляче той час як на робочому місці клієнта.

Це дуже часто для компаній-клієнтів просять своїх консультантів маркетингу підписати контракт про те, що вони несуть відповідальність як професійних, так і загальне страхування цивільної відповідальності. Що вимагають їх підрядниками та іншими постачальниками послуг, щоб нести їх власні страхування загальногромадянської відповідальності зменшує ймовірність того, що власне страхування клієнта доведеться нести будь-які витрати у разі аварії, вимагаючи страхування професійної відповідальності переконує клієнта, що фінансова компенсація буде доступна, якщо Проект повинен піти наперекосяк.

Поки Ви купуєте загальне страхування цивільної відповідальності, часто розумно купити, що охоплення у поєднанні з властивістю страхування для трохи більш високу премію. Такий спеціальною ціною, комбінованого освітлення називають Політика власника бізнесу або ВОР, і являє собою економічно ефективний спосіб захистити свій бізнес від багатьох різних типів кадрів або претензій. Написано властивість покриття б, наприклад, заплатити за збиток, якщо ваш ноутбук буде вкрадений або пожежа руйнує ваш офіс і все всередині нього. Ваше майно застраховане Чи це на свій страх і місце бізнесу або Вашого клієнта.

Лі страхування цивільної відповідальності включають в себе помилки та упущення охоплення?

Номер спільної відповідальності взагалі виключає правові спори, які пов’язані із звинуваченнями в професійній недбалості або невиконання професійних обов’язків. Якщо ви повинні бути притягнуті до суду, тому що ваш клієнт вважає, що ви зробили помилку на роботі, спільної відповідальності не покриє вас. Для повного захисту вашої маркетингової фірми потрібні окремі професійне висвітлення відповідальності.

Що зазвичай покрита помилки і пропуски страхування?

E & O страхування призначений для використання, коли клієнт стверджує, що ви проявили халатність чи зробив помилку в ході вашої роботи, що призводить до фінансових втрат для вашого клієнта. Для консультанта з маркетингу та дослідженню ринку професійних, це могло б включати в себе звинувачення в:

– За брехню і наклеп конкуруючих клієнта, або конкуруючої компанії маркетингова стратегія
– Неточні результати обстеження маркетингової
– Неточність результатів тестів, які призводять до грошовій або комерційними втратами для клієнта
– Результати, отримані в ході обстежень чи випробувань продукції, які призводять ваш клієнт для виробництва небезпечних продуктів
– Дані неправильно витлумачені співробітниками
– Неетичну збору інформації по співробітникам
– Відкладена продукту або інформаційної кампанії, які впливають на продажі вашого клієнта або виробництвом прогнози
– Несправність виконання у пресі, інтерактивні кодування або реклами, які призводять до помилок

Коли такі випадки охоплюються, професійне страхування цивільної відповідальності буде платити за вашу правовий захист, а також будь-які постанови суду грошову компенсацію для вашого клієнта. Якщо ви вирішили спробувати, щоб виправити неполадку самостійно, ваша страховка не платитиме за будь-який час і додаткові витрати ви понесете.

Це гарна ідея, щоб поговорити зі своїм агентом або брокером, щоб точно визначити, що поширюється на помилки та упущення політики, або що ще більш важливо, що ні. Для деяких підлягають страхуванню ризиків, можливо, буде потрібно договір з клієнтом в якому викладаються обидва ваші права і як конкретних конфліктів може бути вирішена у разі їх виникнення.

Я був у цьому бізнесі протягом багатьох років і ніколи не наблизитися до позову. Мені дійсно потрібно помилки та упущення охоплення?

Доброю новиною є те, що ваш ризик судового переслідування є низьким. Так чому ж так багато консультантів з маркетингу та власників малого бізнесу до цих пір купують страхування професійної відповідальності? Тому що незалежно від того, наскільки добре ви робите роботу, завжди є ризик того, що клієнт знайде те, щоб бути незадоволеними.

Деякі клієнти можуть мати нереалістичні очікування або просто виявитися важко працювати. І, звичайно, ви не можете контролювати кожен аспект кожного проекту. Є часто елементи поза вашого контролю, які можуть зірвати кампанію або викликати затримку. Якщо ви консультант з маркетингу первинного клієнта, ти той, хто буде нести відповідальність.

Якщо ваші професійні відносини йде погано і зв’язку ламається, існує не так багато ви можете зробити, щоб запобігти ваших клієнтів від звернення за правовою захисту. Навіть якщо справа не заслуговує на увагу, ви, ймовірно, витрачаєте багато часу і грошей, боротьби з ним у суді. E & O страхування може дати вам спокій від знаючи, що якщо клієнт пред’являє претензію, вам не доведеться турбуватися про те, як ви будете тримати ваш бізнес на плаву, як ви працюєте, щоб довести вашу справу.

Скільки коштує професійна вартість страхування цивільної відповідальності?

Премії за помилки та упущення страхового поліса визначається на основі декількох факторів, у тому числі меж відповідальності і франшизу ви обираєте для вашого маркетингу консалтингової компанії, а також розташування вашої компанії і доходів. Тим не менш, можна з упевненістю сказати, що більшість одно-або двох чоловік маркетингових фірм буде витратити близько $ 1000 на рік за $ 1000000 в E & O страхування. Для багатьох консультантів маркетингу, він виходить до менш ніж 1 відсотка від валового доходу – велику цінність за невелику ціну.

Якщо ви все ще цікаво, E & O страхування, або якщо ви зацікавлені в інших видах консультант страховий бізнес, немає ніякої вартості, щоб зв’язатися з невеликим страховим брокером бізнес лапки. Кваліфікований E & O страховий агент або брокер може допомогти вам визначити, який вид страхування є кращим для вашого контракту вимогам і Вашої фірми.