Помилки та упущення винятку страхового поліса – зрозуміти ваші страхуванні відповідальності

Помилки та пропуски страхування, також відомий як професійної відповідальності або E & O страхування, призначена для захисту від претензій клієнта недбалого дії, бездіяльність чи помилки ви робите при виконанні професійних послуг. У разі покриті претензії, ці політики будуть платити за судові витрати, оборони, а також будь-який населений пункт, виплачуваних клієнтом, якщо він погоджений чи, за визначенням суду, що ваша компанія проявила недбалість.

У той час як E & O страхування врятували багато бізнес від банкрутства, важливо розуміти, що політика E & O страхування часто мають конкретні винятки. Ваша страхова компанія не буде захищати вас або оплатити будь-які витрати, пов’язані з твердження, що це виключено зі свого охоплення політики, такі, як навмисні протиправні дії або незаконні дії, а також багато суперечок бізнесу. Ніхто не хоче здивування, коли є позов від клієнта, тому дуже важливо заздалегідь розуміти тільки те, що види ситуацій виключаються з політики.

загальних електронних & O винятку політики

Нижче наведені деякі загальні E & O винятків. Цей список носить досить загальний характер і не має відношення до політики конкретної страхової компанії. Деякі з перерахованих пунктів може бути захищений одним політику, але не іншим.

Загалом, професійні політики страхування відповідальності не поширюються на:

– Злий, нечесний, кримінальну або незаконних дій, у тому числі умисне порушення будь-яких законів, правил, закону або постанови

– Послуги, які Ви можете надати відповідно з назвою будь-який інший бізнес, благодійність або організація, які не названі в політику в якості застрахованої вкриті

– Відповідальність за шкоду, проти або від імені будь-якого іншого застрахованого на політику (тобто, якщо ваш партнер подає до суду на вас чи вашої компанії, політика не буде реагувати)

– Авторське право, патент або товарний знак (може бути доступна на деяких політиків)

– Тілесні ушкодження будь-якій особі, у тому числі хвороба або смерть (їх може бути покриття по загальному страхуванню відповідальності)

– Пошкоджене майно, або втрати у використанні в результаті такого ушкодження (їх може бути покриття по загальному страхуванню відповідальності)

– За брехню і наклеп (можуть бути недоступні на деяких політик)

– Незаконною дискримінації

– Порушення будь-яких цінних паперах

– Забруднення

– Приниження, позбавлення волі, протиправних входу, виселення, вторгнення в приватне життя, зловмисне судове переслідування (можуть бути недоступні на деяких політик)

– Неплатоспроможність

– Надзвичайний юридичної відповідальності за договором (якщо відповідальність не існувало б, навіть за відсутності договору)

– Нездатність забезпечити, забезпечують, порадьте або підтримувати фінансування або інші грошові кошти (якщо у вас немає фінансових послуг / політика інвестиційного консультанта)

– Каральні штрафи, пені або пошкодження

Ключ повинен мати гарне уявлення про типи професійних ризиків відповідальності ваші обличчя компанії, а шукати політику, спрямовану на більшість, якщо не всі, з цих ризиків. Ризики, які не можуть бути застраховані, або що ви вибрали, щоб не закрити зі страхуванням, повинні бути прийняті як частина ризик ведення бізнесу або повинні вирішуватися якимось іншим способом. Будьте впевнені, ви знаєте, ваші ризики.

Заповнення прогалин

Претензії, які безпосередньо не пов’язані з вашої роботи професійних послуг не поширюється на помилки та упущення страхування, але є способи, щоб заповнити деякі з цих прогалин. Ви зможете придбати різні види страхування для пом’якшення деяких видів ризиків.

Наприклад, комерційні загальної політики відповідальності поширюється на позови про тілесних ушкоджень або матеріального збитку, і часто упакована зі страхуванням майна, щоб покрити крадіжки або пошкодження майна підприємства або майна ваших клієнтів, що є в вашої допомоги, зберіганні або під контролем.

Якщо у вас є співробітники, ви могли б також розглянути вірності або комерційне покриття зв’язком нечесності, також відомий як співробітник нечесності страхування, яка забезпечує охоплення, якщо один з ваших співробітників краде гроші, обладнання та інших активів від вас або один з ваших клієнтів.

Страхування є лише частиною комплексної стратегії управління ризиками, так що вам, можливо, доведеться використовувати інші тактики для пом’якшення ризиків.