Помилки та пропуски страхування життєво важливий компонент для захисту від несподіваних

Багато власників бізнесу взяли необхідних заходів, щоб застрахуватися від втрати майна та позовів про відшкодування шкоди, більш традиційні форми комерційного страхування. Однак, вони можуть не помітити захистити себе від претензій професійної недбалості.

Помилки та пропуски (E & O) страхування, також відомий як страхування професійної відповідальності, захищає організацій чи окремих осіб від претензій фінансові втрати через недбалість при наданні професійних послуг. Професійна відповідальність пов’язана з помилками чи недоліками або реальним лише сприймається не поширюється на страхування цивільної відповідальності. (Загальної відповідальності в основному охоплює претензій тілесні пошкодження або пошкодження майна.)

Як діловий клімат стає більш складним, так що страхові потреби власників бізнесу, незалежно від того, працюють сотні консультантів або працювати в якості індивідуального підприємця зі свого будинку. Помилки та пропуски страхування є критичним і вона захищає бізнеси в двох життєво важливих областях: судові витрати оборони та врегулювання витрат.

Більшість E & O політики будуть охоплювати витрати на оборону, яка, навіть якщо звинувачення будуть визнані недійсними, може коштувати десятки тисяч доларів. Для багатьох малих підприємств та фізичних осіб, високі судові витрати оборони може призвести до серйозних фінансових тягарем або навіть банкрутства.

Хто в групі ризику?

Професіонали, які найчастіше потрібні E & O страхування включають лікарів, юристів, інженерів і консультантів. Тим не менш, є кілька підприємств, в яких E & O покриття часто упускається з виду, до них відносяться рекламні агентства, веб-хостинг компаній, сервіс-провайдерів, веб-і графічні дизайнери, і інших інтернет-компаній, що надають послуги. Майже кожна організація, яка надає професійні послуги для клієнта за додаткову плату мається E & O експозиції, а тому, що професійні вимоги, як правило, невизначеного з юридичної точки зору, страхування професійної відповідальності щити бізнес від непередбачених.

У деяких випадках, субпідрядники можуть зажадати, щоб клієнт надав доказ загальної та професійної відповідальності. Будь-який бізнес, який надає спеціалізовані послуги або виконує роботи над проектом, який є критично важливим для бізнесу клієнта, захоче застрахувати себе від E & O претензій. Цей ризик відкриває Скорочене фірмове потенційних судових розглядів. Якщо клієнт сприймає завдання не було виконано, як обіцяли, вони можуть подавати позови з низки питань, в тому числі:

* Програмне забезпечення або системних збоїв, які викликають клієнта втрачати прибуток
* Невиконання обов’язків
* Втрата даних клієнта
* Порушення авторських прав на веб-сайт і розробка програмного забезпечення
* Невиконання заздалегідь визначених критеріїв щодо конкретних проектів

У той час як контроль якості може знизити ризик помилок і пропусків, жодна компанія не має повного імунітету до нього. Навіть при найкращих і талановитих співробітників, що працюють в лінії фронту, помилки станеться, і якщо клієнт відчуває себе обслуговування не було завершено, як і обіцяв, якщо це буде коштувати клієнтові гроші, або шкоди їх репутації, то компанія може опинитися під загрозою з E & O судові .

Забезпечення політика відповідає потребам компанії

Витрати за помилки та упущення страхового покриття істотно різнитися. Багато факторів враховуються такі як, тип бізнесу, видів послуг, що надаються, місце розташування, претензії історії та розміру бізнесу. Конкуренція між страховими компаніями, проте, працює на користь власника бізнесу, і процес отримання E & O страхування цитатою, порівняння вартості та детальною інформацією політика має бути досить простий.

Хоча процес буде змінюватися, деякі страховики страхова компанія буде просити копії договорів та описи процедур контролю якості, в той час як інші страховики можуть просто запросити, заява має бути завершено. При пошуку E & O страхування цитати або перегляду політики є кілька ключових особливостей необхідно мати на увазі:

* Покриття повинне включати судові витрати оборони.

* Обидва W2 і 1099 співробітників субпідрядників повинні бути закриті – компанія повинна бути захищена від претензій від робіт, виконуваних субпідрядниками 1099 від імені компанії. У багатьох випадках, однак, 1099 співробітників не поширюються і вимагатимуть свої помилки та упущення страхового покриття.

* Додаткове покриття для затвердження авторського права та порушення прав інтелектуальної власності – це захищає компанію від позовів про порушення авторських порушення. Інтелектуальної власності порушенні покриття особливо важливо для програмного забезпечення, систем і процесів, так як вони є найбільш широко відомі “інтелектуальна власність”.

* Особистий покриття травми, такі як вимоги наклепі, образі і вторгнення в приватне життя

* Всесвітній охоплення – це охоплює інциденти незалежно від того, де вони відбуваються.

Захищаючи претензії

У разі, якщо заявка подана, E & O страхування будуть належним чином підготувати компанію в розгляді своєї справи. Він буде платити за сильну правовий захист і потенційно врятувати малий бізнес або окремі від важкого боргу. На жаль, закони та судові прецеденти, які керують технологічної галузі знаходяться в стадії розробки, яка часто ставить ІТ-спеціалістів в невідомому законної території.

Тим не менш, у той час як помилки неминуче відбудеться, є кілька кроків, підприємства можуть скористатися для пом’якшення вимог:

* Мати письмовий трудовий договір докладно, що послуга буде надаватися, те, що не входить і плата за доставку цієї служби

* Спілкування по всій роботі; дати клієнтові авансом реалістичні очікування і надавати регулярні оновлення статусу

* Реалізація процедур контролю якості, а також регулярно проводити перевірки для забезпечення процедури в даний час неналежному порядку

Як тільки договір написано, переконайтеся, що він містить дуже конкретну інформацію, в тому числі:

* Межі відповідальності – сума в доларах за кожен випадок відповідальності

* Розділ з докладним описом послуг компанії буде надавати

Письмовий договір є одним підприємствам шляхом і приватні особи можуть захиститися, однак E & O страхування забезпечить додатковий рівень захисту від невідомих і несподіваних. Захищаючи позов є дорогим і трудомістким. Незалежно від того, позов вважається необгрунтованим, гонорари адвокатів буде як і раніше повинні бути сплачені. У деяких випадках витрати на захист випадку може перевищувати вартості в результаті врегулювання. E & O страхування покриває судові витрати, будь-яке врегулювання витрат, які можуть призвести, і дозволяє власникові бізнесу продовжують працювати, не побоюючись потенційно доводиться стикатися банкрутства або горою боргів.