Політика готелю Страхування – знаю, що вона охоплює всі

Своїх невдач та інших нещасних випадків є спільними в індустрії гостинності, яка включає в себе готелі, ресторани, ложі, бари, і т.д. Таким чином, готель страхування є дуже важливим для власника готелю для покриття можливих фінансових питань, пов’язаних з бізнесом. При виборі готелю політику страхування, то краще піти на єдину політику, яка охоплює всі можливі збитки, які можуть статися.

У цій статті ми будемо обговорювати про те, чому вам потрібно страхування готелі і що всі аспекти його дії.

Нерухомість пов’язаний збиток: Як і в будь-якому іншому бізнесі, готельної нерухомості також знаходиться під загрозою через стихійних лих, як повені, цунамі, землетрусів, лісових пожеж і т.д., або в силу інших причин, таких як крадіжка, пожежа і т.д. збитків, викликаних ці події вимагають величезних витрат на ремонт, які є обтяжливими і створити фінансовий дисбаланс. Політика готелю страховка покриває все майно, витрати і забезпечує швидку фінансову допомогу у всіх таких непередбачуваних подій.

Претензії Клієнта відповідальності: Багато клієнтів сьогодні знають про судових позовів та компенсації вони можуть скористатися, якщо щось піде не так під час їх перебування в готелях. Будь-яка аварія, як маленький гість падіння через слизьку підлогу, може зробити готель відповідальність за компенсацію. У гіршому випадку, травма або пошкодження може стати серйозним, що призводить до більш високої компенсації. Як політики готелю страхування охоплює всі види претензій клієнта відповідальності, готелі можуть ефективно вирішувати всі претензії і може успішно уникнути непотрібних витрат.

Претензії відповідальності працівника: Якщо хто-небудь з працівників отримує травму або вмирає в роботу на аварії, він / вона має право на компенсацію від відповідного управління. Незалежно від того, де відбувається нещасний випадок, в приміщенні або поза готелю, якщо працівник перебуває на чергуванні, він може подати претензію відповідальності. Проте, несподівані витрати для компанії або готель. Готелі з всеосяжний страховий поліс готелі може ефективно впоратися з цією ситуацією, оскільки політика також поширюється на позови про матеріальну відповідальність працівника.

Страхування припинення підприємницької діяльності: Страхування припинення підприємницької діяльності є важливим фактором для будь-якого виду бізнесу, особливо готелів та інших приміщень. Головна перевага в тому числі цього страхування в страховий поліс готель для забезпечення плавного запуску бізнесу навіть у найгірші сценарії, як і смерті власника і деякі інші серйозні питання, які зупинити операції в готель. Це одна особливість допомагає власникам вести свій бізнес, навіть якщо ситуація змусить їх закрити свій бізнес.

Вигідно, коли купив через надійного брокера
Це завжди краще звернутися до досвідченого страхового брокера при виборі страхового поліса для готелю. Незалежний брокер завжди буде давати неупереджену консультацію і може налаштувати політику відповідно до ваших потреб. Він точно вимірює ризики, пов’язані з бізнесом і запропонує кращу політику. Він робить ваші інвестиції гідним, в тому числі речей, які необхідні і видалення речі, які такими не є. Крім того, брокер буде також обробляти судові розгляди і позивачем, рятуючи власника готелю від цих обов’язків.

На додаток до вищесказаного, готель також страховий поліс покриває збиток акції, товари в дорозі, втрата ліцензії, втрата доходів і так далі. Вкладення коштів у такі політики, які гарантій готель з усіх боків завжди є активом компанії. Покупці поліса від надійного брокера робить вашу угоду більш плідними, приносячи вам кращі ціни на ринку.