Поліс страхування життя і те, що вам потрібно знати, перш ніж купити

Дивлячись на поліси страхування життя? Тоді, будьте обережні … страхування життя, тому що важко зрозуміти. Це легко вестися в покупку чогось під хибними приводами.

Останнім часом видні компанії зі страхування життя разом з кількома з його агентів заплатив величезний штраф, тому що дозволили продаж поліса страхування життя під виглядом пенсійного плану.

Мало уваги приділяється тому, що поліс страхування життя дійсно призначені для забезпечення.

Страхування життя це не інвестиція на вашу користь. Це гарантований дохід обкладається податком кошти, своїм друзям і призначають у разі вашої смерті.

Якщо ви глибоко байдуже для когось і хочуть, щоб захистити їх, то купівля поліса страхування життя має сенс.

Ви первинному годувальником у своїй родині? Ну, втрачені доходи може мати жахливі наслідки і поставити під загрозу здатність тих, кого любите, продовжувати користуватися їх рівень життя.

Єдиний спосіб гарантувати негайну заміну цих грошей з інтелектуальним покупку поліса страхування життя.

Зауважте, я не кажу терміну страхування життя, низька вартість страхування життя або страхування на випадок смерті.

Тому що для ваших близьких … це не має великого значення.

Протягом багатьох років я поставила мільйони доларів страхування життя на користь сімей загиблих переможців хлібом.

І ніхто ніколи не питав мене, який тип поліса страхування життя це було. Вони були просто дуже вдячний, щоб отримати гроші.

Термін є найдешевшим, але це навряд чи з нагоди втрати годувальника буде виплачуватися з поліс страхування життя, ймовірно, недійсною, перш ніж ви насправді померти.

Зараз премія може здатися дешевим у порівнянні з іншими типами. Але що відбувається, коли ви старше?

Термін страхування життя може бути на одному рівні протягом певної кількості років, але коли це кількість років становить ціна злетить до точки, ви не будете в змозі або не бажають платити.

Страхування життя в цілому дає премію життя до рівня, коли поліс не буквально оплачений. Це може бути 10, 20 років … або при досягненні віку 65, 85 або 100.

Один тип поліса страхування життя, не обов’язково краще, ніж інший. Але дуже важливо ви розумієте, що ви купуєте, як це працює і ваша чиста вартість.

Зрештою, якщо політика не набув чинності, коли ви помрете, ви кинули свої долари премії аж щурячу нору.

До речі, не піддавайтеся на цей рядок про купити термін і інвестувати різницю. Будь-хто, хто проти вас з цією купою вигадки не мають поняття, як грамотно оцінити купівлю страхування життя.

Ви повинні розглянути універсальної життя. Цей тип політики може гарантувати, з нагоди втрати годувальника до віку 115 … незалежно від виконання основних інвестицій.

Хоча дорожче, ніж термін страхування життя, загальної життя вимагає значно менших витрат, ніж типовий цілого поліса страхування життя.

Але будьте обережні, тому що деякі універсальні життя політики продаються, зосередивши увагу на прогнозовані процентні ставки, а не договірних гарантій.

Якщо ви роздумуєте про покупку цілого поліса страхування життя від взаємного компанія, яка заявляє річних дивідендів, попросіть агента для гіпотетичної ілюстрації використання прогноз дивідендів принаймні, на один відсоток менше за поточним курсом.

У минулому, коли довгострокові процентні ставки були вищі, товариств взаємного приписують дуже хороші дивіденди з їх політикою.

Але сьогодні з довгостроковими процентними все ще в депресії, це навряд чи поліс страхування життя буде виконувати, як показано на малюнку.

Таким чином, звернути пильну увагу на гарантії будь-якого поліса страхування життя ви вирішили купити. Крім того, переконайтеся, що ви знаєте кредитний рейтинг компанії зі страхування життя.

Там немає нічого поганого з терміном страхування життя, але зрозуміти ваші варіанти про перехід на постійний план. Це може бути важливо, якщо не будуть підлягати страхуванню до закінчення політики.

Пам’ятайте … Ви можете ніколи не отримати другий шанс, щоб прийняти правильне рішення.