Подорожі вивезти короткострокового страхування для покриття можливих витрат на охорону здоров’я

Якщо ви їдете за кордон, ви повинні оформити медичну подорожі або медичного страхування, щоб допомогти вам покрити ваші медичні витрати у разі виникнення надзвичайної ситуації за кордоном. Зверніть увагу, що витрати на медичне обслуговування та стаціонарне лікування за кордоном може бути крутим і випущених в США, політика, як правило, не приймаються за межами США. Medicaid і Medicare програми також не забезпечують охоплення для медичних або лікарняних витрат, понесених за межами США.

Цей тип короткострокових страховий поліс спеціально розроблений для забезпечення тимчасового медичного страхування на термін максимально коротким п’ять днів до тих пір, як рік і може продовжуватись протягом двох-трьох років. Основні медичні страхові поліси, також доступні для тих, хто подорожує за кордоном протягом тривалого періоду часу, наприклад, від шести місяців до року. Крім медичної допомоги, страхування подорожей охоплює також евакуація, смерть від нещасного випадку, переривання поїздки і обмежений багаж. Якщо у вас є великий медичний поліс, проте, у вас є більш повне охоплення, який включає ліків за рецептом і велнес обслуговування.

Види страхування туристів, що ви можете скористатися включати всеосяжний, надзвичайних ситуацій і медичної евакуації. Всеосяжне тимчасове страхування для тих, хто не мають страховки на всіх, навіть у себе вдома, тому що вони між робочими місцями або, що живуть і працюють за кордоном. Аварійне страхування здоров’я, з іншого боку, для тих, хто мають покриття, але необхідно додаткове політики для покриття витрат на невідкладну медичну допомогу за кордоном, які не включені в їх звичайною політиками. Якщо ви так сильно прикро, що ви не можете подорожувати на регулярній комерційний рейс, медична евакуація (санітарний) політика буде платити за витрати, такі як повітряної швидкої допомоги та лікарів і медсестер зборів, проте небезпечних видів діяльності як банджі-джампінг або екстремальних Спорт може бути виключений з покриття. Інші види страхування подорожей покриття витрат скасування поїздки по будь-якої причини, у тому числі хвороби і травми страхувальника, попутник або близького члена сім’ї, а також викрадення або пошкодження транспортного засобу, який ви орендували.

Ви можете отримати страховку від деяких туристичних агентств або постачальників, які включають покриття як частина вартості квитка. Ваші регулярні постачальника медичного страхування може також бути в змозі надати Вам додатковий політику, яка включає страхування подорожей. Є також провайдерів, таких як страхування подорожей компаніями і прямими постачальниками медичних послуг евакуації та надзвичайних ситуацій, які спеціалізуються на такого роду політики.

Щоб знайти кращий страхування подорожей, переконайтеся, що ви ясно, на те, що покриття вам потрібно, щоб перешкодити вам доплачувати за те, що ви не будете використовувати. Потім зробити загальний пошук різних короткострокових страхових компаній, а потім порівняти лапки. Але коли ви просите лапках, не дати будь-яку особисту інформацію, яка не має прямого відношення до вашої поїздці, щоб уникнути шахрайства. Крім цитати, також подивитися на тільки те, що ступінь охоплення кожна компанія надає буде, особливо якщо ви принісши з собою дорогі електронні пристрої, такі як ноутбук або камера, переконайтеся, що план або відшкодовує втрати тих чи інших Ви можете вказати, що ви хочете, щоб вони покриті.