Подивіться на індивідуального медичного страхування

Fathom наступних ситуаціях:

1. Ваш працівник не надасть Вам будь-яку медичну страховку
2. Ви не маєте права повинні бути включені в план вашої родини
3. Ви студент і Вашої родини страховка не покриває вас в державі ви вивчаєте.
4. Вам від робочих місць і, отже, вимагають страхування за своїм розсудом
5. Ви за наймом

Це в будь-якому з цих обставин, що потрібно пройти через труднощі купівлі окремих медичного страхування. Індивідуальні плани, як правило, не є кращим, оскільки вони дорожчі, ніж інші плани, і вони зазвичай не приходять з будь-якого роду додаткові переваги.
Перед тим як купувати індивідуального медичного страхування, необхідно мати чітке уявлення про декількох точках.

1. Вам необхідні регулярні медичні потреби?

2. Що таке премія, яку ви можете собі дозволити?

Важливо бути ясно, на цих двох факторів. Індивідуальні плани, як правило, дорогі, і ви не повинні в кінцевому підсумку з політикою, яка дійсно не покриває потреби вашого здоров’я.

Хоча можуть бути різних суб-сортів, індивідуальні плани можна поділити на дві основні категорії: –

а) відшкодування план, де потрібно оплачувати рахунки заздалегідь і отримати його відшкодування від страховика пізніше
б) регульованого охорони здоров’я плани, які відносно дешеві і забезпечують первинної та профілактичної медичної допомоги. Ці плани швидко набирає популярність і заміні індивідуальних планів
Перш ніж зважитися на точні роду індивідуальний план, важливо мати чітке уявлення про інші деталі, які є специфічними для плану. До них відносяться:

– Якщо ваш вибір лікаря входить до кращою мережі медичних послуг, то нічого подібного. Однак, якщо ви повинні проконсультуватися поза кожного часу, то план буде виявитися набагато дорожче, ніж те, що він спочатку був.
– Якщо ви той, хто повинен часто подорожуєте, то переконаєтеся, що ваш поліс покриває ваші медичні потреби, навіть якщо ви знаходитесь за межами рідного штату
– З’ясуйте, який вплив зробить існуючі медичні умови чинять на вашого майбутнього покриття
– Будьте впевнені в точній премії, франшизи, доплати і співстрахування, що вам доведеться заплатити
– Крім того, подивитися на те, що ті благодіяння, які будуть специфічні для плану в питанні

Так як окремі плани є одним з найдорожчих, важливо зробити ретельне порівняння цитати. Ставки можуть змінюватись приблизно на 50% від компанії до компанії, і було б нерозумно купувати дорогі план, коли те ж саме доступно за дешевшою ціною.

Купівля індивідуального медичного страхування, розміщувати здійснення доступності закону стала прибутковим варіантом для американців. Жителі застосування для індивідуального страхування матимуть право на податкові пільги. Вони також матимуть право на профілактику та оздоровчі переваги без додаткової оплати.

Купівля особистої медичної політиці ніколи не було першого переваги ні для кого. Тим не менш, так багато переваг в даний час частиною індивідуального плану і якщо право процес супроводжується, то купівля індивідуального плану став привабливим пропозицією.