Подивіться на страхування обміну стану здоров’я

Однією з ключових особливостей реформи охорони здоров’я є формування біржі медичного страхування. Біржа місце страхового ринку, яка надає платформу для прямої взаємодії між страховими компаніями і жителями.

Обмін Здоров’я доведеться слідувати вказівкам за дорученням федерального уряду, щоб мати право на отримання федеральних коштів. Деякі з цих принципів належать:

– Забезпечення того, щоб кожен план відображається на біржі відповідно до федеральними та місцевими нормами
– Запитайте страховиків, щоб виправдати підвищення процентних ставок і призупинити компаній і компаній, чиї призупинити обгрунтування видається необгрунтованим
– Виділення ресурсів та інтернет для тих, хто не має доступу, щоб вони знали більше про біржу і планів медичного страхування, продаються на ньому
– 24 * 7 колл-центр, який може відповісти на запити мешканців, брокери, штурманів і медичних страхових компаній
– Використання стандартних матеріалів форми, визначення та маркетингу

Біржі будуть мати різні види медичних планів, з різною пільги по кожному з них. Різних категорій, які будуть доступні на біржі медичного страхування є:

1. Бронзовий план: 60% витрат з HSA марнотратний межі
2. Срібна план: 70% від витрат на план з HSA марнотратний межа
3. Золотий план: 80% витрат від плану
4. Платиновий план: 90% витрат на план з лімітом HSA

5. Катастрофічні план: Для тих, у віці до 30 і звільняються від обов’язкової купівлі політики в галузі охорони здоров’я

Найбільша перевага обмін медичної страховки є те, що тут знаходиться найдешевший медичні поліси. Це також кращий вибір резидента, якщо він у пошуках достовірної інформації про плани здоров’я, медичне страхування, спонсоровані урядом політики та функціонування біржі. Тим не менш, держава на основі онлайн-платформа має кілька інших додаткових переваг, а таких, як:

– Типових проектів, що робить порівняння між компаніями легше
– Інформація про федеральних субсидій і права громадян
– Ослаблення залежності між охоплення зайнятості та охорони здоров’я
– Розширити вибір переконатися, що споживачі отримують краще співвідношення ціни і якості
– Доступне планів і прийняття кожен додаток гарантує, що збільшення числа жителів мають доступ до медичної політики

Обмін Здоров’я буде повністю змінити спосіб мешканці дивляться на свої медичного страхування. Це зробить страхування більш доступним і майже афера безкоштовно. Проте, найбільшим недоліком є ​​те, що біржа спочатку тільки окремих осіб і невеликих фірм з 50-менш співробітників можете придбати плани від держави на основі онлайн-платформу. Аналогічним чином, тільки ті, медичних страхових компаній, які дотримуються федерального керівництва і витратити не менше 80% премії доларів на надання медичних буде дозволено представити свою продукцію на біржі.

Обмін буде великий крок у регулюванні сектору медичного страхування в країні. Це зробить ринок більш конкурентним, і вона буде жителів, які будуть у виграші, отримуючи найкраще ціни на свої плани в галузі охорони здоров’я.