Погляд на історію страхування критичних захворювань.

Критичні страхування хвороби був вперше створений в Південній Африці в 1983 році. Він був широко відомий як страх страхування хвороби. Критичні страхування хвороби потім доводять до Великобританії в 1985 році. Перша політика Потім вводили Ллойда життя зараз членом Королівської і Sun Alliance.

Вони намагалися продати продукт через громадські новини Прес яке призвело до жаль, менш ніж в 100 проданих полісів. У 1986 році, Кеннон, тепер Лінкольн намагався мати шанс на страхування критичних захворювань. Їх успіх не був величезним. Це було абатство життя, яка на смак успіху з страхування критичних захворювань. З введенням “Живий гарантії” знадобилося всього кілька місяців для бізнесу, щоб мати нові перспективи.

Початковий продукт, націлений на важких критичних захворювань. Ці хвороби можуть бути класифіковані як рак, аортокоронарне шунтування, інсульт, інфаркт, ниркова недостатність і основні трансплантації органів. Цей тип політики був проданий компанії прямих продажів або агентів. Незабаром інші компанії розробили таке ж відношення. Але конкретне ім’я визначити цей тип політики ще не було. Серйозні допомогу з хвороби, страшної хвороби і криза обкладинка були використані в цілому до приїзду в критичних охоплює хвороба.

Крім того, страхування критичних захворювань було повільним час не досягаючи верхнього рівня у Великобританії до прямих продажів (DSF) взяв на себе. Вони домоглися величезного успіху, як вони виявили, потенціал ринку і хочете для своїх критичних охоплює хвороба в кінці 1980-х років. Незабаром інші компанії послідував тієї ж тенденції в 1990/91 і з тих пір, критичні збутової політики хвороби призвело до зростання. За даними Swiss Life Re і здоров’я Годинники 5, продажу критичних захворювань політику, збільшилася з 150000 в 1992 році приблизно до 900 000 в 2001 році.

За Dinani, Гримшоу D і ін (березень 2000 року) “Критичний огляд”, в 1999 році більше 800 000 життів критичних захворювань політику, були куплені, що складає майже 38 відсотків від загального обсягу продажів політики. Крім того, близько 50 тисяч життів, були оплачені групі критичних схем хвороби, яка, отже, представляють близько 10 відсотків працюючого населення. Незважаючи на зростання продажів був значним, пік ще не досягнуто. Таким чином, ймовірність подальшого розширення залишилися.

Будучи новим типом політики у той час, критичне охоплює хвороба продажів перевершив, що захист доходів. Причиною було те, що критичні політику хвороба були чітко визначені з перерахованими захворюваннями, які можна було б однозначно дивився клієнтами. Може бути, це був хтось одноразової суми, отриманої на пред’явлення позову, що було більш важливим для людей, ніж отримання доходу вигоди.

Як показано вище, мало місце значне збільшення критичної хвороби політики, оскільки він з’явився. Люди бачили переваги в критичних страхування хвороби. Одноразова сума, ймовірно, залучив багатьох людей до прийняття критичних охоплює хвороба. Критичні політики хвороби з низькими витратами існують, але вони не завжди можуть надати переваги, які ви думали о. Суть залишається те, що, перш ніж приймати критично охоплює хвороба, Ви повинні прочитати програмні документи, перш ніж робити угодою.