Повне керівництво по зниженню вашого здоров’я страхового тарифу

Право ставка медичного страхування буде використовувати, тільки якщо ви робите це в точку, щоб справити основні порівнянь. Ви можете зустріти різні ставки онлайн, якщо ви зробите великий пошук різних ставок, пропонованих в різних сайтів. Але чи знаєте ви, що крім знаючи показників, ви також повинні визначити інші фактори, які можуть впливати на загальну вартість вашого плану? Якщо ви не обізнані про них, ось повне керівництво, щоб допомогти вам:

• Краща політика – Насправді все, немає «кращого» одного поліс медичного страхування. Замість цього, на краще висвітлення буде залежати від ваших власних потреб і переваг, як на фінансових і медичних аспектів. Очевидно, однак, якщо ваш вищими інтересами є збереження доступу до потрібних і найбільшого сприяння лікуючим, і якщо він трапляється, з каталогу вашого плану, то буде для POS або PPO буде вашим останнім засобом. Однак, якщо основна проблема існує у вартість, знайте, що ваше здоров’я страховий тариф буде дешевше, якщо ви купуєте свій план в групах, а не закуповувати його в індивідуальному порядку.
• план страхової групи – Для того, щоб полегшити фінансові турботи трохи, група планів медичного страхування є часто найбільш переважними, особливо ті, які не мають коштів на здоровенний витрати на страхування. Якщо ви зайняті, то ви, швидше за все, отримати доступ до групи страхових планів, які вважається корисним зі свого боку. Група планує також зможете розширити охоплення найближчі родичі, дружини, і діти.
• Інші опції для самостійно зайнятих і безробітних – Страхові тарифи будуть значно змінюватися, якщо ви підприємець, ведення власного бізнесу, або якщо у вас немає роботи, але готовий забезпечити медичне страхування самостійно. Так як ви більше не будете мати вигоди від приєднання плани страхової групи, найвигіднішим для вас, щоб піти для будь-якого керованого варіанти відходу: ОПЗ, PPS, або POS.
• катастрофічне покриття – Для тих, хто не впевнений у індивідуальне страхування та мають фінансові питання, щоб протистояти можете вибрати для катастрофічного плану охоплення. З чисто фінансової точки зору, це покриття підходить для тих людей, які шукають для здоров’я плани, які охоплюють практично всі, починаючи від медичних рахунків до лікарні витрати повинні отримати застрахованих серйозно хворий. Премії не повинні бути серйозною проблемою, оскільки вони є дуже низькими тим більше, що ви платите за марнотратний звичайні витрати, такі як консультації збори і незначні надзвичайних витрат. Однак, якщо щось важливе відбувається з вами, наприклад, серйозної аварії або раптової госпіталізації, відносно високою франшизи стягується.
• Шляхи щодо зниження страхових тарифів на окремі політики – На щастя, є способи зробити це, тут два: по-перше, багато великих компаній пропонують значне зниження страхових тарифів для тих, хто фізично і знаходяться в доброму стані. По-друге, для тих, хто не за наймом, ви можете налаштувати медичні депозитні як спосіб оплати медичної страховки до сплати податків. Роблячи таким чином, ви будете економити купу грошей, не сплачуючи податки, що Ви використовуєте для вашої премії.