Плюси і мінуси страхування Medicare доповнення

Medicare доповненню страхування повинне вжити заходів для тих, хто живе в фіксовану структуру доходів. Це краще, щось виправити, перш ніж фінансовий хаос відбувається після аварії. Слід прийняти деякі запобіжні заходи, так що вам не доведеться турбуватися про ваших фінансів в часи крайньої необхідності. Медичне страхування добавка може бути вирішенням цієї проблеми. Компаній, які надають Medicare доповнення страхування спричиняє за низьку запропонувати тільки 14 планів. Всі плани повинні охоплювати певний діапазон витрат. Це просто, щоб дізнатися подробиці про плани як інформація доступна на веб-сайтах компаній. Тим не менш, важливо для одного, щоб зайняти час, щоб дізнатися кращих Medicare доповненню плану для нього / неї.

Перш, ніж йти в магазин за страхування Medicare доповнення треба знати про засоби, які можуть бути охоплені загальним планом Medicare. Це перший крок, щоб зрозуміти, які добавки він / вона повинна після покриття Medicare. Послуги можна отримати від Medicare є лікаря витрати і додаткові витрати (частина В), витрати лікарні (частина А), будинки відновленню, надзвичайних ситуацій в зарубіжних поїздках, витрат кваліфікованого будинку престарілих, служби крові, визначені ліки і витрати для покриття витрат на профілактику. Бажано, щоб зрозуміти і магазин кращий Medicare доповненню плану відповідно з необхідністю.

Радник може просвітити вас про політику Medicare доповненню планів, що надається різними компаніями, а також може розповісти вам про план, який підходить краще відповідно до ваших потреб. Ви повинні розуміти, кращий Medicare доповненню плану для вас, тому що потреба відрізняється від одного до іншого, від здорової людини до хворої людини. Ви можете зустріти ряд компаній страхування Medicare доповненню тих пропонують привабливі плани Medicare доповнення страхування, а потім ви можете вибрати найбільш підходящий Medicare доповненню плану для вас. Ви можете запитати для ясності, перш ніж торговий, що охоплення і те, що не перебуває під конкретний план Medicare доповненню. Деякі плани не мають ніякої служби преміальне винагороду, однак ті не покривають більшу об’єкта. Знову ж, ті плани, які є преміум платити кришка більше.

Важлива інформація для тих, хто не навчається багато в поле: перед покупкою плану Medicare доповненню, потрібно мати як частини А і частини В Medicare політики. Крім того, політика повинна коштувати принаймні в $ 93,50 / місяць (у 2007 році). Ці додаткові суворі правила для контролю всіх Medicare доповненню планів федеральних і державних мінімумів для захисту споживачів. Передня зона покриття всіх компаній, те саме, яке також контролюється мінімумів федеральних і державних мінімумів. Однак, потрібно порівняти всі додатки Medicare плани так як витрати залежать від постачальників. Тому важливо, щоб зрозуміти структуру політики, перш ніж купити його. Разом з тим необхідно зрозуміти навіть про його / її власне фізичний стан належним чином, щоб він / вона може піти на кращий план Medicare доповненню.