Плата за послуги охорони здоров’я варіанти страхового покриття

Плата за послуги або відшкодування плани старий тип медичного страхування там, надаючи вам найбільшою мірою гнучкості. Ви абсолютно вільні у виборі лікаря, фахівця, хірурга або навіть місце, де ви отримаєте вашу медичну службу з, і це не вимагає ніяких погоджень або переходи з інших установ. Так у чому ж підступ?

Недоліком Плата за послуги планів є те, що вони є досить дорогими і зазвичай мають більш високі франшизи, ніж керованої медичної допомоги планів. Крім того, ви також повинні заплатити більшу частину вашого фактичного медичні рахунки зі своєї кишені. Це ціна, яку ви повинні заплатити, щоб отримати гнучкість, надані цими планами. Але це не означає, що немає абсолютно ніяких обмежень плату за послуги планів.

Наприклад, плата за послуги планів медичного страхування не буде забезпечити покриття для профілактичних медичних послуг, а це означає, що будь-яка вакцинація, регулярні огляди та фізичні іспити будуть повністю оплачені з кишені клієнта. Це робить плату за послугу планує досить незручно для сімей, які потребують регулярних медичних послуг і лікар консалтингу.

Плата за послугу плани вимагають річної франшизи, що підлягають виплаті, щоб отримати вигоди від покриття страхових послуг. Як тільки ви це зробите, ваші медичні витрати розподіляються між Вами і страховою компанією. Ви, як правило, платити-то між 20% і 30% від всієї плати за обслуговування і ваша страхова компанія покриє все інше. Так що це дійсно важливо вибрати план, який має менший спільне страхування (частина, яку ви повинні платити зі своєї кишені), перш ніж насправді його покупці.

З більшістю платних тарифних планів у вас також є так звані «шапки», які в основному верхні межі ваш річний франшиз. Це може бути що завгодно від $ 1000 до $ 5000 не приймає ваші щомісячні премії до уваги. Так що краще, щоб дізнатися, що ваш план носить, перш ніж підписати його, якщо ви дійсно хочете дешеві медичного страхування з виплатою винагороди за послуги.

З іншого боку, плата за послуги планів пропонують всеосяжний і своєчасне освітлення, коли це необхідно, особливо коли є невідкладна медична допомога. Ви повністю вільні від бюрократичних обмежень і невдач типовою керованої медичної допомоги планів, які можуть відхиляти будь-які бажання отримувати медичну допомогу в першу чергу. Однак, майте на увазі, що плата за послуги плани не будуть придатні і привабливим для всіх. Якщо ви хочете отримати повне охоплення в профілактичних цілях, або у вас велика сім’я з різноманітними охорони здоров’я потребує вас краще дослідити керованого медичного плану варіантів замість планів відшкодування.

І не забувайте про порівняння магазинах, коли покупки плати за послугу покриття. Постарайтеся отримати як багато котирування медичного страхування від різних постачальників, як це можливо, і порівняти їх в деталях. Ви будете здивовані, дізнавшись, що різні компанії мають різні премії, «шапки» і доплат які вносять свій внесок у кінцеву вартість вашого страхового покриття. Так що це завжди краще, щоб зайняти деякий час ви порівняння варіантів, а не скаржитися, що у вас є дорогий план страхування після її купівлі.